Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dodatkowy panel logowania na forum


Gość Novy

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukiwany dodatkowy moduł/panel logowania na forum. Ograniczony do wpisania loginy / hasła i zaakceptowania. Po zalogowaniu w zastępstwie na to miejsce, może sie wyświetlać opcja szukania lub opcje ze standardowego panelu (wiadomości, panel profilu, nowe posty itp).

To co znalazłem to jedynie dodatkowe moduły na portal, które niespełniana swojej roli. Jeden nawet był na forum, ale coś jakoś tak po zalogowaniu nie chciał się skubany usunąć :).

Dodatkowy panel jest w stylu IPSBeyond 2.3, lecz przy próbie ściągnięcia go, wyskakuje błąd :|.

Error

The following error occurred:

We're sorry, but you cannot download files from our Download Manager. If you are seeing this message, it is because you do not hold an active IPB license. If this is a mistake, please contact an administrator. Otherwise, why not show your support for IPB and purchase a license?

If you hold a perpetual license for the software, you need only purchase the yearly support option to gain full access to this site.

Edytowane przez DawPi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

1. By ściągać z resources trzeba mieć licencję, wiem, że masz więc pewnie się nie zalogowałeś :)

2. Proszę kod z tego skina:

		<if="$this->ipsclass->member['id'] == 0">
		<form action="{$this->ipsclass->base_url}act=Login&CODE=01&CookieDate=1" method="post">
			<input type="text" size="20" name="UserName" onfocus="focus_username(this)" value="User Name" />
			<input type="password" size="20" name="PassWord" onfocus="focus_password(this)" value="KeithWasHere" />
			<input class="gobutton" type="image" src="{$this->ipsclass->vars['img_url']}/login-button.gif" />
		</form>
	<else />
		<form action="{$this->ipsclass->base_url}act=Search&CODE=01" method="post">
			<input type='hidden' name='forums' id='gbl-search-forums' value='all' /> 
			<input type="text" size="25" name="keywords" value="Enter words to search for..." id="ipb-tl-search-box" onclick="if (value == 'Enter words to search for...') {value =''}" />
			<input class="gobutton" type="image" src="{$this->ipsclass->vars['img_url']}/login-button.gif" />
		</form>
	</if>

Pozdrawiam,

DawPi

p.s. uważni zauważą coś śmiesznego - programiści i ludzie związani z IP.Board są czasem bardzo dowcipni ^^

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. By ściągać z resources trzeba mieć licencję, wiem, że masz więc pewnie się nie zalogowałeś ;)

A no mam i zalogowałem się na dane z licki i właśnie wtedy przy próbie ściągnięciu wywala błąd.

2. Proszę kod z tego skina:

		<if="$this->ipsclass->member['id'] == 0">
		<form action="{$this->ipsclass->base_url}act=Login&CODE=01&CookieDate=1" method="post">
			<input type="text" size="20" name="UserName" onfocus="focus_username(this)" value="User Name" />
			<input type="password" size="20" name="PassWord" onfocus="focus_password(this)" value="KeithWasHere" />
			<input class="gobutton" type="image" src="{$this->ipsclass->vars['img_url']}/login-button.gif" />
		</form>
	<else />
		<form action="{$this->ipsclass->base_url}act=Search&CODE=01" method="post">
			<input type='hidden' name='forums' id='gbl-search-forums' value='all' /> 
			<input type="text" size="25" name="keywords" value="Enter words to search for..." id="ipb-tl-search-box" onclick="if (value == 'Enter words to search for...') {value =''}" />
			<input class="gobutton" type="image" src="{$this->ipsclass->vars['img_url']}/login-button.gif" />
		</form>
	</if>

Pozdrawiam,

DawPi

Dzięki jeszcze dziś w godzinach nocnych go przetestuje ;)

p.s. uważni zauważą coś śmiesznego - programiści i ludzie związani z IP.Board są czasem bardzo dowcipni ^^

Czyżby chodziło o jeden value :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
A no mam i zalogowałem się na dane z licki i właśnie wtedy przy próbie ściągnięciu wywala błąd.

Niezwłocznie wyjaśniaj - pisz ticket..

Czyżby chodziło o jeden value :) ?

Correct ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnej chwili, na pewno napisze.

Jednak mam dodatkowe pytanie, gdzie znajdę kod w skorce odpowiadający za wyświetlanie avataru? - tak aby skubańca skopiować w dowolne inne miejsce laya (do member bara już się dobrałem, tylko avka nie mogę znaleźć :))

Edytowane przez Novy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
Jednak mam dodatkowe pytanie, gdzie znajdę kod w skorce odpowiadający za wyświetlanie avataru? - tak aby skubańca skopiować w dowolne inne miejsce laya (do member bara już się dobrałem, tylko avka nie mogę znaleźć :))

http://ipb.ipslink.pl/index.php?showtopic=143

Wszystko jest na forum tylko się szukać nie chce ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowe pytanie

w members bar w klasie w stylu w panelu uwzględniono tylko status zalogowania i opcje dla gości, gdzie znajdują sie dla zalogowanych, albo raczej gdzie znajdę dodatkowy IF odpowiadający za pokazywanie nowych PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hm, odnośnie ostatniego pytania to z tego, co wiem, to nie da się przenieść kodu z member_bar do headera forum, ale można odwrotnie..

Kod odpowiedzialny za nowe PMki jest taki:

<if="$this->ipsclass->member['g_use_pm'] AND $this->ipsclass->member['members_disable_pm'] == 0">
· <a href="{$this->ipsclass->base_url}act=Msg&CODE=01">{$msg['TEXT']}</a>
</if>

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tam od razu desperacki. Normalna procedura. Te ograniczenia wynikają z kodu w plikach .php :)

Po co browar, wystarczy zwykłe dziękuję ;)

Pozdrawiam,

DawPi

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.