Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

PW & puste okienko w skrzynce odbiorczej.


Dodek
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Dodek,

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem bo ostatnio, musiałem zrobić refresh wszystkich PW.

Ktoś polecił mi żebym zrobił to przez bazę danych, więc tak zrobiłem wyczyściłem plik z wiadomościami i z tematami wiadomości. Potem zauważyłem że na starych kontach widać pusty kwadracik w skrzynce, a użytkownicy którzy dołączyli bo "czystce" tego nie mają. zdjęcie poniżej. Dodatkowo podam także że przy wysyłaniu przez konto admina wiadomości typu "zaproszenie" (do kilku użytkowników) wyświetla się błąd bazy danych, lecz po sprawdzeniu kont użytkowników do których miała dojść wiadomość - to wiadomość doszła tylko mi (adminowi) ukazał się błąd bazy danych.

 

 

xxj9.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tabeli z tematami wiadomości i wiadomościami powinieneś był jeszcze opróżnić tabelę z powiadomieniami. A skoro tego nie zrobiłeś, użytkownicy są nadal informowani o nowych wiadomościach, które już skasowałeś. Stąd te puste kwadraciki. Poza tym sprawdź wszystkie tabele, napraw uszkodzone i zoptymalizuj wszystkie w PMA, aby uniknąć dalszych błędów.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Okey rozwiązane, dzięki za pomoc.

Jeszcze raz opróżniłem tabele 'masspms', 'message_posts', 'message_topics' + 'message_topic_user_map'

I tak jak mówiłeś opróżniłem w tabeli 'members' kolumny 'msg_count_new', 'msg_count_total', 'msg_count_reset', 'msg_show_notification'

 

Kwadracik zniknął, leci dla cb plusik  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.