Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Podpiecie panelu gracza SA:MP pod bazę danych


Greedy
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Greedy,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam strasznie wielki problem, kupiłem autorskiego GM'a wraz z panelami, no ale mam problem z panelem (bez niego gra na serwerze nie jest możliwa), nie wiem w którym miejscu jest konfiguracja połączenia MySQL, na prawde to jest już ponad moje możliwości, jestem w kropce i tyle... Nie wiem co z tym zrobic, baza danych siedzi na tym samym serwerze (vps) co serwer i forum. Proszę o pomoc

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to napisać. No ale coś ma bo to jest aplikacja. Nie oficjalna bo pisana przez osoby prywatne, no ale może akurat ktoś wie, bo to mnie przerasta...

Logi z sql error:
 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 Date: Sat, 07 Dec 2013 20:04:53 +0000
 Error: 1146 - Table 'crash.players' doesn't exist
 IP Address: 88.******** - /forum/index.php?s=cc083787974d9f8079f5867de4352a7e&app=members&section=load&module=ajax&member_id=1&tab=roleplay:game&md5check=84bd764fc4483d55ca2eadd9a89168a3
 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: SELECT * FROM `players` WHERE `guid` = 1

// Podpis usunięty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Lubię to 1

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To do niego napisz?

 

I swoją drogą na co Ty liczysz, że jak Ci tutaj pomożemy? NIKT z nas nie widzi tego autorskiego panelu, to skąd mamy widzieć co-gdzie-tam jest i co gdzie wpisać?

Może readme.html, czytaj.txt, MANUAL czy coś innego jest? To jest hook/aplikacja? Poprzeglądaj pliki pod kątem słowa 'mysql' i zobacz co tam jest...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dobrze wykonana aplikacja nie wymaga takich kombinacji. Nie wiem kto ją napisał, ale niech lepiej się podszkoli.

  • Lubię to 1

Nasz kolega już siedział za piracką wersję IPB, Ty też możesz
† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †
Nie ma bolca na izolca!!!
Tłumaczes Power

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.