Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z aplikacjami po zmianie lokalizacji plików w FTP


krysteksulek
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez PawelS,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem: edytowałem i konfigurowałem IPB na testowej subdomenie. Gdy skończyłem, to wszystkie pliki przeniosłem na domenę główną. Od tej pory mam problem z dodatkami, a konkretnie z standardowym Recent Posts: zniknał mi on kompletnie z panelu bocznego na str głównej (nic poza nim tam nie miałem)

 

Dodam, że na starej subdomenie wyświetla się on prawidłowo. Dla pewności odłączyłem starą subdomenę od bazy danych i nadal to samo.

Po zmianie katalogu zmieniłem adres domeny w conf_global oraz wszystkie adresy w ACP>General Conf. [w tym Website Adress].

 

Po tym jeszcze przebudowałem całą pamięć podręczną.

 

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Witaj,

Zacznijmy od tego, że Twoja subdomena nie ma nic wspólnego z bazą danych, nie wiem skąd to wziąłeś.

Website Adress nie ma nic wspólnego z forum, jeżeli wpiszesz tam coś to pojawi się odnośnik w menu do "głównej strony" twojego portalu.

 

Sprawdź czy pliki w katalogu hook istnieją, może jakimś cudem się zgubiły przy przenoszeniu.

Przebuduj dane głównego stylu zaznaczając html, css oraz System (tutaj przydzielane są hooki) i przebuduj.

Kolejnym krokiem będzie przebudowanie wszystkich stylów. No i sprawdź czy pomogło.

 

Ciężko na odległość pomóc, gdy się tego nie widzi.. Odkąd korzystam z IPB wszystko zawsze działa, chyba, że JA popełnię gdzieś błąd.

Dlatego sprawdź wszystkie kroki które robiłeś, również conf_global.php oraz ścieżkę do forum, pamiętaj aby nie kończyła się slash'em = /

 

Jak będzie dalej to samo to się będzie myśleć dalej ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.