Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem ze znalezieniem tabelki serwerów.


Blejdziorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Na wstępie zaznaczam, iż moja wiedza od strony technicznej stron www jest poniżej podstawowej.

 

Na podstawie różnych poradników próbowałem odszukać zamieszczoną na stronie głównej tego forum ( http://www.grajkownia.com ) tabelki serwerów, niestety szukając w globalTemplate jak i boardIndexTemplate nie udało mi się odszukać żadnych informacji na ten temat.

 

Czy mógłbym prosić o nakierowanie gdzie jeszcze mógłbym szukać tej treści aby móc ją modyfikować? Właściciel strony ma teraz na głowie własne problemy, dlatego też nie chce mu zabierać czasu takim pierdołem. 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to to wymysł mojego umysłu?

 

 

Natomiast jeśli piszesz, że w wymienionych przeze mnie miejsca nie ma tabelki to daruj sobie bo tyle wiem i bez tej wiadomości... Pytałem gdzie mógłbym jeszcze jej poszukać, natomiast Twoja wypowiedź nie udziela żadnej odpowiedzi na moje pytanie. 

post-18177-0-19681300-1392901293_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, jest. AdBlock zablokował, bo wrzuciiliście to w sekcję od reklam... dobra myśl, nie ma co. (ciekawe ile osób ma to zablokowane, bo wpada pod domyślne filtry ;))).

Ustawienia -> System -> Ad Code Integration

Edytowane przez JamLasica
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za nakierowanie, ale niestety nie mogę nic podobnego wyszukać, ani po zakładkach (znajduje tylko System -> System oraz System -> Ustawienia systemowe) ani po edycji stylu (bo już tam też zajrzałem). W zakładkach mam jedynie System, Forum ,Użytkownicy, Skiny&Języki, Pomoc, Statystyki i logi, Inne aplikacje, a w żadnych z nich nie udaje mi się odnaleźć którejś z tych opcji, wyszukiwanie w pasku wyszukiwania też nie daje pozytywnych rezultatów. Wersja 3.4.6 jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod opcją 3 mam Ustawienia systemowe, no ale ok, wchodzę tam, zakładka System, lecz tam nie widzę nic co by pasowało do Ad Code Integration nawet po spolszczeniu, zajrzałem też w reklamy (bo w końcu wyżej wspomniano, że zostało to blokowane jako reklama, no ale nic tam nie znalazłem po edycji tej sekcji). Na prawdę, nie należę do najgłupszych i znalazłbym to gdyby było, no ale nie ma :P No chyba, że to też znajduje się na pozycji 1 i po spolszczeniu ma nazwę Środowisko serwerowe?

 

 

 

 

Ok, w trakcie pisania tego posta zamiast edytować Reklamy po prostu w nie kliknąłem, znalazłem tam interesujący mnie kod. Dziękuję za nakierowanie :)

post-18177-0-33982900-1392904225_thumb.j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wspomnieć, że masz spolszczone nazwy ustawień, było by szybciej ;)

 

 

No wiesz, Twój spis też nie wygląda na anglojęzyczny :D Ale ok, rozumiem, że autor spolszczenia pozmieniał wedle swojego upodobania.

 

W każdym razie już wszystko ładnie wiem co i jak, także dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.