Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

(Fatal error) przy zatwierdzaniu posta 3.2


irkez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkim,

 

Dodam że problem dot. IP board 3.2.3

 

Otóż mam pewien problem z zatwierdzeniem postów, napisanych przez zwykłych użytkownikół. IP board wyświetla mi błąd z chwilą gdy klikam w opcję zatwierdź, wklejam screen: 

 

foto.png

 

 

i gdy kliknę opcję "Zatwierdz" po chwili wyskakuje mi coś takiego, jeżeli chodzi o post to niestety aktualnie dalej oczekuje na zatwierdzenie administratora. 

Fatal error: Call to undefined method app_forums_classes_topics::isArchived() in /home/forum/hooks/cjClassModeration_26b20d09228c5675a2ffaa6c33be4f9b.php on line 234

Code:

 

cjClassModeration_26b20d09228c5675a2ffaa6c33be4f9b.php on line 234

if ( $this->registry->getClass('topics')->isArchived( $topicData ) )  // line 234
{
   continue;
}

Z góry dziękuję, za wszelką pomoc i wskazówki. 

Pozdrawiam

Edytowane przez irkez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DawPi, dzieje się tak od kiedy włączyłem tą opcję, ale niestety przeoczyłem fakt że miałem wyłączony tryb bezpieczny, szczerze to o nim zapomniałem :x po przełączeniu na tryb bezpieczny, problem znikł. DawPi dzięki wielkie! 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.