Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Logo / ikona przy nazwie strony.


Blejdziorek
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Budyn,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

Doczytałem już w innym temacie jak zmienić logo, lecz mam pytanie trochę innej maści. Po zmianie stylu wysypało logo z forum, na które uczęszczam, jest teraz standardowe takie jak u Was, lecz w innym kolorze, ale jednak na zakładce logowania się do panelu admina jest stare logo, teraz pytanie moje czy mogę gdzieś odszukać adres tego logo z zakładki logowania?

 

Pozdrawiam.

post-18177-0-52392600-1394804216.jpg

Edytowane przez Blejdziorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz jeszcze jedno pytanie, ponieważ na stronie z przykładem jest podany taki kod 

 

<link rel="Shortcut icon" href="adres ikony" />

 

A gdy edytuje globalTemplate jakiegoś stylu to mam taki kod

 

<link rel="shortcut icon" href='<if test="$this->registry->output->isHTTPS">{$this->settings['board_url_https']}<else />{$this->settings['board_url']}</if>/favicon.ico' />

 

I tu pytanie czy mogę to wszystko bezproblemowo podmienić czy może musiałbym edytować inny plik niż globalTemplate?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę gdyż nie posiadam dostępu do FTP forum, nie jestem jego H@, a też już nie chce mi się dopraszać się go o zrobienie czegoś co sam powinien zrobić.

 

Dlatego też szukam sposobów abym sam mógł tego dokonać, no ale ok, w sumie nie jest to takie ważne bo w planach i tak jest zmiana stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.