Jump to content

Prizmo

Member
 • Posts

  677
 • Joined

 • Last visited

About Prizmo

 • Birthday 05/04/1988

Informacje o forum

 • Wersja
  IP.Board 3.4.7
 • Forum
  forum.invisionize.pl

Kontakt

 • Gadu Gadu
  4347412

Informacje o profilu

 • Miejscowość
  MontVille - New Jersey

Recent Profile Visitors

6,679 profile views

Prizmo's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

171

Reputation

146

Community Answers

 1. Ponad rok temu testowałem to chyba na 3.4.8 i działał bez problemu Ustawienia zapewne nie te.
 2. Zwisa mi koleś twój nick i "plotki" mówię może nie prawdę? sam dodawałeś I47 do stylów. Więc mi się tu nie wykręcaj. Na jednym pirackim forum rusek cie za to zbanował nawet,ale co ja tam o tym wiem. Pocisk życia,wygrałeś talon na... sam sobie dopowiedz. To że założyłeś nowe konto na forum,czy lecisz na innym nie oznacza że nie wiem kim jesteś.
 3. Usuń style które pobrałeś z sieci,i problem zniknie,oczywiście razem z plikami na ftp. Typowa zagrywka rumcajjumper.
 4. Styl dopasowany do wersji forum? Zapewne nie.
 5. Po co takie małe coś na VPS ładować to nie rozumiem. Współdzielony w 100% wystarcza. Wystarczy odpowiedni hosting do tego.
 6. Wszystko sie da. http://forum.invisionize.pl/tutorials/article/17-jak-znale%C5%BA%C4%87-i-zmieni%C4%87-fragment-stylu/
 7. Oleją cie,swego czasu też mi opędzlowali z emaila właśnie licencje,napisałem do IPS,to stwierdzili że ja komuś tam sprzedałem ( tak się tłumaczył na to wychodzi typ) Licencja została usunięta,i z 3 jakie miałem zostały tylko 2. Mimo długich rozmów z nimi,przedstawienia dowodów włamania (zgłoszenie na Policji) nie oddali mi konta,nie pomogły potwierdzenia płatności,skan dowodu itp,wyszło jaka banda tam pracuje.
 8. Są na forum reklamy adtailty? jak tak to jest ich wina. I więcej osób może mieć problemy z edytorem tekstu,który też pewnie ci się nie wyświetla.
 9. http://forum.invisionize.pl/topic/30574-dp32-secondary-group-icons/
 10. Chyba edycja pola profilu i w płeć sobie zmienisz. Mam już to zrobione więc ciężko mi dokładnie to powiedzieć. "Zawartość pola (dla list oraz pól wyboru)"
 11. ACP > Grupy > edytujesz swoja i w zakładce globalne szukasz: http://scr.hu/7kmz/nzn7s
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.