Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Czy to ip.board?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć chciałbym wiedzieć czy ta strona http://gta.net.pl/spolecznosc/ranking.html jest zrobiona ip.board z ip.content ?

I jak się nazywa tenhttp://gta.net.pl/spolecznosc/85523/marcin-galazka.html  system osiągnięć, skąd go pobrać?

 

ps. sorry jak nie ten dział nie wiem gdzie mógłby pasować :icon_surprised:

Edytowane przez Bartek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up

A spójrz tu http://www.ppe.pl/ oni mają forum IPB, i  mają taki sam system jak gta.net.pl :) i co teraz powiesz?

 

edit i co więcej na forum gta.net.pl wisi informacja

 

"Drugą sprawą jest przeniesienie skryptu forum na system IPB" - więc pewnie jeszcze się przeniosą

http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=84050.0

Edytowane przez Bartek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To, że wszystko jest możliwe. Zresztą, jakie to ma znaczenie czy to IP.Content czy nie? I tak wszystko trzeba sobie przygotować i zrobić. Nie ma gotowca takiego portalu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie potrzebny gotowiec, tylko odpowiedzi na pytania. Jeśli pierwsze jest poprawne to czy istnieje wtyczka tych osiągnięć gdzieś i jak się nazywa gdzie ją pobrać? Wątpie by to był przypadek że kilka stron korzysta z tego samego systemu i każdy sobie sam go zrobił? I tak przypadkiem te osiągnięcia są za to samo.

 

na

www.pssite.com

 

również znlazłem ten system osiągnięć, i zapewne jeszcze gdybym poszukał to bym znlazł kolejne strony.

 

Sam chce mieć ten system na swojej stronie, ponieważ dzięki niemu user czuje element rywalizacji, i czuje się doceniony, a twórcy strony generuje ruch i kliki. Taki nie pozorny system, a jest bardzo pożyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie potrzebny gotowiec, tylko odpowiedzi na pytania. Jeśli pierwsze jest poprawne to czy istnieje wtyczka tych osiągnięć gdzieś i jak się nazywa gdzie ją pobrać? Wątpie by to był przypadek że kilka stron korzysta z tego samego systemu i każdy sobie sam go zrobił? I tak przypadkiem te osiągnięcia są za to samo.

 

na

www.pssite.com

 

również znlazłem ten system osiągnięć, i zapewne jeszcze gdybym poszukał to bym znlazł kolejne strony.

 

Sam chce mieć ten system na swojej stronie, ponieważ dzięki niemu user czuje element rywalizacji, i czuje się doceniony, a twórcy strony generuje ruch i kliki. Taki nie pozorny system, a jest bardzo pożyteczny.

Sam sobie przeczysz :) Piszesz,że nie potrzebny jest ci gotowiec,a zaraz potem niejako prosisz o link do pobrania :)

Może zamiast szukać kolejnych stron z tym systemem osiągnieć lepiej wezniesz się za poszukanie takiego lub stworzenie go sobie samemu :) ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie przeczysz :) Piszesz,że nie potrzebny jest ci gotowiec,a zaraz potem niejako prosisz o link do pobrania :)

 

Może zamiast szukać kolejnych stron z tym systemem osiągnieć lepiej wezniesz się za poszukanie takiego lub stworzenie go sobie samemu :) ?

 

 

No to szukam go na tej stronie? Zła strona?

Czy pomagacie tylko za kasę?

Tak to rozumiem, zę odpowiecie tylko jak wam się zapłaci, dopóki tego nie zrobię będziecie dalej mnie robić w balona i doszukiwać się drugiego dna.

 

Przyszedłem do was z pytania tymi z pierwszego postu i czy ktoś mi odpowiedział?

"A może, a może nie" to nie jest odpowiedź

Edytowane przez Bartek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to szukam go na tej stronie? Zła strona?

Czy pomagacie tylko za kasę?

Tak to rozumiem, zę odpowiecie tylko jak wam się zapłaci, dopóki tego nie zrobię będziecie dalej mnie robić w balona i doszukiwać się drugiego dna.

 

Przyszedłem do was z pytania tymi z pierwszego postu i czy ktoś mi odpowiedział?

"A może, a może nie" to nie jest odpowiedź

 

Tak. Tutaj ludzie pomagają tylko za grube pieniądze. Przykładem jest spolszczenie skryptu IP.Board, którego cena wynosi kosmiczne 0 zł.

 

Chłopie, nikt się tu nie doszukuje drugiego dna i nikt Cię nie robi w balona. Po prostu widząc jedynie efekt końcowy (stronę w przeglądarce), w dodatku bez informacji o skrypcie, ciężko cokolwiek tu powiedzieć i jedyne co można robić to gdybać. Najłatwiej będzie napisać do administratora jednej ze strony, na którym jest ten "skrypt" - może to będzie lepsze źródło informacji :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Najłatwiej będzie napisać do administratora jednej ze strony, na którym jest ten "skrypt" - może to będzie lepsze źródło informacji :)

 

Już tak próbowałem miesiąc temu i dostałem taką odpowiedź w skrócie "to tajemnica"

 

Sam szukałem i nie znalazłem więc przyszedłem do was.. i też nie znalazłem odpowiedzi :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie udzielił mi odpowiedzi, ale zmienili na dole strony pewien szczegół po pytaniu, teraz widnieje tam napis "projekt i realizacja: Advertigo S.A."

Lecz wcześniej pisało tam coś innego i był odnośnik do F3 Group  - główny programista na ppe.pl ma konto i ten odnośnik to nie może być przypadek. F3 Group korzysta z "Talitha Web 2.0" i możliwe że to ten cms, ale pewny nie jestem w stu procentach i z tego co czytałem nie będę tego wiedział, gdyż ich oferta nie dotyczy zwykłych osób, a jedynie firmy małe i duże.

 

Dowiedziałem się więcej, ale skoro jest taka opcja że to nie IP. Board to lepiej przenieść ten topic do innego działu offtopic (?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.