Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Nie działa edytor postów w pełnym widoku


sferis

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

FF 3.0.13 na ubunciaku z adblockiem zalaczonym zreszta...

f*ck - pare razy przeladowalem i d*pa blada - juz nie dziala... o co kaman??

skoro sa problemy z JS, wylacz Load javascript files from Google i wylacz Minify javascript?

Edytowane przez cr3pt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam żadnego .htaccess ... Zauważcie też, że w pliku źródłowym ładuje skrypt odpowiedzialny za edytor ips.editor.js ... No i najciekawsze jest to, że gdyby była jakaś blokada JSa to by w ogóle JS nie działał, a tutaj tylko i wyłącznie ten edytor ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tak, zauważyłem. Jednak racjonalnego powodu nie mogę na tę chwilę znaleźć. Coś czuję, że będzie to 'pierdoła'. :)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mowa o Firebugu to ja mam taki błąd ... I jest coś tutaj o toolbarze tylko za bardzo nie rozumiem :)

bbcode.value.image is null
http://www.madmadness.pl/public/min/index.php?f=public/js/ipb.js,public/js/ips.quickpm.js,public/js/ips.post.js,public/js/ips.poll.js,public/js/ips.attach.js,public/js/ips.editor.js,cache/lang_cache/2/ipb.lang.js
Line 950

To jest ta linia:

{var buttons=false;var other_styles=false;var toolbar=ipb.editor_values.get('templates')['toolbar'].evaluate({'id':this.id,'toolbarid':'3'});$(this.id+'_toolbar_2').insert({after:toolbar});this.init_editor_menu($(this.id+'_cmd_otherstyles'));this.values.get('bbcodes').each(function(bbcode){if(!bbcode.value['image'].blank()) [url=""] 951[/url]{$(this.id+'_toolbar_3').insert(ipb.editor_values.get('templates')['button'].evaluate({'id':this.id,'cmd':bbcode.key,'title':bbcode.value['title'],'img':bbcode.value['image']}));buttons=true;} 

Edytowane przez sferis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Masz felerne domeny. :)

A serio to nadal nie wiem i nic nie wymyśliłem. Może przejrzyj trackera na forum IPS-u. Może ktoś miał podobny problem. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze pod latarnia najciemniej a my stoimy na pustym placy,ale na wszelki wypadek zrob chown www-data:www-data /katalog/z/forum -R :)

pozdr

cr3pt

[root@ks355450 madmadness.pl]# chown www-data:www-data /httpdocs -R
chown: `www-data:www-data': błędny użytkownik

Edytowane przez sferis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko - z tego co widze,pracujesz jako root - a to zle sie konczy :) jak zakladales jakis katalog jako root,serwer www moze nie miec do niego dostepu jesli nie ustawiles chmodow odpowiednich

sprawdz nazwe usera dla serwera www i zamien www-data na ta nazwe - a dalej sie zobaczy

EDIT

daj:

chown apache:apache /httpdocs -R

Edytowane przez cr3pt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta serwer przeinstalowany :)

Najważniejsze jednak to, że naprawiłem edytor! A co było przyczyną problemów? Tak jak wcześniej pisałem, konwertowałem to forum z phpBB3 ... Okazało się, że błąd powodował przekonwertowany BBcode z phpBB3. Gdy go usunąłem wszystko działa bez problemu.

Problem rozwiązany. Dziękuję wszystkim za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.