Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dodanie zakładki do belki forum


AbdulaH9
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Z góry chciałem przeprosić, jeżeli wybrałem zły dział do napisania tego tematu. 

Tak jak w temacie chciałbym dodać do belki forum w stylu Spark3 dodać zakładkę, która będzie się rozwijała po naciśnięciu, a w niej będą różne linki.

Tutaj screen na który widać o co dokładnie mi chodzi: http://forum.invisionize.pl/uploads/imgs/pre_1417284033__1213.png

 

Poczytałem parę poradników jak dodać zakładkę do belki forum, lecz żaden nie pomógł mi coś takiego stworzyć.

Jakby ktoś mógł mnie nakierować jak stworzyć taki kod bądź posiada taki i może udostępnić byłbym bardzo wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Automatyczna wiadomość


Temat przeniesiony z forum

Invision Power BoardInvision Power Board 4Style - pomoc

do

Invision Power BoardInvision Power Board 3.4Style - pomoc

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Promenu z tego, co kojarzę to daje możliwość zastosowania wielu menu. Czy się mylę? Tak czy inaczej - najprościej skorzystać z gotowych kodów menu z internetu.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promenu owszem daje taką możliwość dodania menu w headerze, lecz jeszcze to nie jest to i wygląda to tak: 

http://forum.invisionize.pl/uploads/imgs/pre_1417354726__1.png

Tak jak jest na screenie zaznaczone chciałbym umieścić tą zakładkę w tej belce co jest ACP, ModCP itd. Na internecie szukałem kodów, lecz nie znalazłem kodów, które się rozsuwają po najechaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.