Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Masowe przydzielenie for do jednej kategorii


juscik
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Załóżmy, że chce przydzielić na raz 100 for do jednego działu. W jaki sposób zrobić to najłatwiej?

Dokonałem przenosin forum do IPB, forum posiada mnóstwo działów, więc trzeba je "pochować" w innych forach.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, jak masowo? Np. zapytaniem SQL.

 

Miałem na myśli, że np. zaznaczamy ptaszkiem:

 

FORUM 1

FORUM 2

FORUM 3

FORUM 4

 

a później ustawiamy "set parent to / forum nadrzędne" i wybieramy dany dział/forum do którego dane fora mają być przypisane.

 

Aktualnie chyba trzeba robić to ręcznie z poziomu panelu admina, czyli każde forum z osobna edytować. Tak czy inaczej dziękuje za wskazówkę i bardzo szybką odpowiedź!

Edytowane przez juscik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Niekoniecznie przez ACP i zarządzanie danym forum. Jak pisałem można to zrobić przy pomocy zapytania:

UPDATE forums SET parent_id = x WHERE id IN (1,2,3,4)

Zapytanie ustawi wszystkim forom o danym id (1,2,3,4) forum nadrzędne o id równym x.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie przez ACP i zarządzanie danym forum. Jak pisałem można to zrobić przy pomocy zapytania:

UPDATE forums SET parent_id = x WHERE id IN (1,2,3,4)

Zapytanie ustawi wszystkim forom o danym id (1,2,3,4) forum nadrzędne o id równym x.

 

Dziękuje bardzo! Na forum powinna być opcja "donate". Oszczędziło mi to wiele czasu. Jeszcze raz dziękuje za błyskawiczną odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.