Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zmiana na konkretny skin w href, odliczanie reputacji po jej rozdaniu oraz ...


DraXu
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 3 następujące pytania/problemu na moim forum. Oto one:

  • Chciałbym żeby skin o ID = X był zmieniany  po naciśnięciu na np. na konkretny <div>.
  • Czego potrzeba by reputacja która pozostała np. mi do rozdania na forum została wyświetlona?
  • Czy jest możliwość by po przejściu w np. link pokazały mi się tylko określone kategorie?


 

Chciałbym się również odnieść do każdego z problemów by ułatwić ich zrozumienie:

  • Mam na forum tylko jeden theme główny oraz mobilny i nie potrzebuje by były wyświetlane wszystkie w menu 'Zmień styl'. Chciałbym więc by theme zmieniał się na mobilny po naciśnięciu buttonu.
  • Czytałem na waszym forum iż nie jest to możliwe ponieważ ta wartość nie jest przechowywana w bazie danych lecz gdybyśmy ustawili daną wartość wszystkim grupom na forum np. wartość 10. Byłaby wtedy możliwość napisania skryptu by po danej akcji (naciśnięciu buttonu który nadaje reputacje) wartosć ta była zmniejszana?
  • Tutaj chciałbym podzielić forum. Powiedzmy mam dwie tematyki np. Webmastering i dział dla graczy w którym mam kilka kategorii. Po przejsciu do tematyki Webmasteringu wyświetlne by były dane kategorie i tak samo w drugim przypadku. Tak jak byśmby normalnie wchodzili na forum lecz wyświetlano by tylko dane kategorie.

 


 

@update

Przepraszam za zawracanie głowy lecz rozwiązałem mój pierwszy problem lecz dalej chciałbym wiedzieć czy moge tak wywołać skin o danym ID. Oto rozwiązanie gdyby ktoś potrzebował:

<a href='#' data-clicklaunch='changeSkin' data-skinid='setAsMobile'>{$this->lang->words['set_mobile_theme']}</a>
Edytowane przez DraXu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Jeden temat = jedno pytanie.

 

Zmiana skina linkiem: http://forum.invisionize.pl/topic/28110-zmiana-stylu-linkiem/?p=170648

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.