Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Eksportowanie stylu i import na nowe forum


TwK
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez TwK,

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem z eksportowaniem stylu. Chciałbym go pobrać na dysk i wrzucić na drugie forum, co zresztą niby mi się udaje.

Gdy wrzucam go na forum postawionym na localhost nic się niestety nie wgrywa. Tj. pokazuje się komunikat "Styl został zaimportowany

szablonów dodano, zmian dodano, plików CSS dodano.", który powinien zawierać jakieś liczby.

Szukałem rozwiązania i natknąłem się na ten temat: http://forum.invisionize.pl/topic/27256-rozwi%C4%85zany-eksport-stylu/

Problem w tym, że styl był tworzony przez ACP

Może coś pomijam, nie wiem... Dlatego postanowiłem podpytać.

Dodam jedynie, że styl pobrany z internetu wgrywa na localhosta bez problemu.  

 

No i tak... wiem jak się eksportuje, przynajmniej tak mi się wydaje.

ACP > Wygląd > Import, eksport > Eksport > Wybieram swój skin > Wszystkie ptaszki zaznaczone > Opcje wybieram (obydwie sprawdzałem) > Eksportuj styl.

 

Forum postawione na unixstorm.

 

Proszę o pomoc i dziękuję tym, którzy postanowią mi pomóc. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Tego Ci nie jestem w stanie powiedzieć - skrypt na pewno działa, bo jakby tak nie było to każdy by przechodził przez to.

W pierwszej kolejności zaktualizuj forum do najnowszej wersji i sprawdź czy działa.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem forum z 3.4.6 do 3.4.7. Niestety dalej problem z eksportowaniem stylu.

Stworzyłem nowy styl i go eksportowałem. Po imporcie na serwer lokalny ta sama sytuacja, tj. niczego nie dodaje.

Wniosek z tego taki, że skin nie jest zepsuty.

Może ktoś ma forum na unixstormie i powie mi czy może eksportować style bez problemu, byłbym bardzo wdzięczny. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko w jaki sposób uratuję ten styl? Chyba, że utworzę nowy styl na lokalu i przekopiuję zawartość plików szablonowych.

Sam sobie odpowiedziałem na pytanie. Postaram się znaleźć przyczynę problemu z eksportem.
Sprawdzę również czy mogę eksportować z localhosta, post edytuję i podzielę się z wami wiedzą na ten temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Niestety nie mogę edytować mojej ostatniej wypowiedzi, ale podzielę się moim banalnym rozwiązaniem.

Okazało się, że to wina przeglądarki. Używałem Google Chrome. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o przeglądarkę.

Więc spróbowałem na Mozilla Firefox i wszystko pięknie zadziałało. Mogę eksportować z mojego forum i importować na serwer lokalny.

Dziękuję za cierpliwość. :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.