Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

nie dochodzą niektóre emaile


Damianexo

Rekomendowane odpowiedzi

Chcąć przywrócić hasło, np na pocztę yahoo.es mail mi nie dochodzi, zaś na o2 owszem. Próbowałem testować wysyłkę maili (diagnostyka) na obydwa maile, i na o2 doszło, zaś na yahoo nie. Co może być przyczyną oraz jak ewentualnie mogę rozwiązać ten problem? Dodam, że ustawienia maillingu mam na 'php()', no i reszta jest poprawnie pouzupełniana, bo tak jest od czterech lat i wszystko śmigało do czasu aż mi spamerzy zaczęli się logować na forum- jakiś miesiąc temu (tzn poblokowaliśmy ich adresy IP w htacces itd).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

(tzn poblokowaliśmy ich adresy IP w htacces itd)

Spróbuj usunąć wszystkie pliki z htaccess (np. przerzuć je do notatnika) i zobacz czy będzie działać. Może w tym leżeć wina. Ewentualnie serwera WWW/Yahoo blokuje, ale najpierw sprawdź jak ma się sytuacja gdy usuniesz wszystkie IP z htaccess.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

(tzn poblokowaliśmy ich adresy IP w htacces itd)

Spróbuj usunąć wszystkie pliki z htaccess (np. przerzuć je do notatnika) i zobacz czy będzie działać. Może w tym leżeć wina. Ewentualnie serwera WWW/Yahoo blokuje, ale najpierw sprawdź jak ma się sytuacja gdy usuniesz wszystkie IP z htaccess.

 

Dam znać jak bd w domu, z telefonu bym się połączył z ssh ale hasła zapomniałem. także status: in working :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważ mandrillapp (jest do włączenia w aplikacjach od IPS, za darmo) - standardowo na miesiąc masz do wysyłki 12 tysięcy wiadomości, to jest tak jakby serwer SMTP (polecam rekord DKIM/SPF). Jeśli to przyrost użytkowników spowodował nadzwyczajną liczbę wysłanych wiadomości, postaraj się rozwiązać ten problem przez zastosowanie nowszego reCAPTCHA 2 oraz dodatkowych pytań podczas rejestracji. Dobrym rozwiązaniem może okazać się również CloudFlare, które prewencyjnie "każe" wszystkim podejrzanym adresom IP przejść przez weryfikację via captcha. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.