Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Prawa grup/nagród


Noresta
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Jurij,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć przchodzę do was z pytaniem jak nadać prawa na grupę czy range. Oczywiście wiem gdzie się nadaje prawa. które służą do pisania tematu, podpinania czy też usuwania. Chciałbym się dowiedzieć jak np dodać prawa grupe czy też nagrodę, którą wcześniej nałożyłem. Chciałbym przykładowo, że nagroda lub grupa ta czy ta mogła otwierać/zamykać swoje tematy lub zmieniać swoją nazwę wyświetlani. Za każdą odpowiedź bardzo dziękuje. I chciałbym się jeszcze dowiedzieć jak dać moderatorowi prawo do banowania na czas/ip itp.

Edytowane przez Noresta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Member > Member Groups > Manage Member Groups

Klikasz na nazwę grupy i masz wszystko  ;).

 

 

No ale mi chodzi o prawa takie jak napisałem a nie czy mogą przeglądac/odpowiadać itp na danym forum.

Edytowane przez Noresta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

 

 

 

Member > Member Groups > Manage Member Groups

Klikasz na nazwę grupy i masz wszystko  ;).

 

 

No ale mi chodzi o prawa takie jak napisałem a nie czy mogą przeglądac/odpowiadać itp na danym forum.

 

 

Ale to zupełnie co innego, znajdziesz w ACP => Fora => Edycja danego forum i tam sobie edytujesz maski uprawnień, dodajesz moderatorów etc.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Member > Member Groups > Manage Member Groups

Klikasz na nazwę grupy i masz wszystko  ;).

 

 

No ale mi chodzi o prawa takie jak napisałem a nie czy mogą przeglądac/odpowiadać itp na danym forum.

 

 

Ale to zupełnie co innego, znajdziesz w ACP => Fora => Edycja danego forum i tam sobie edytujesz maski uprawnień, dodajesz moderatorów etc.

 

Ale jemu właśnie nie chodzi o to :P.

 

 

 

Jak wejdziesz tam gdzie Ci napisałem to będziesz miał to czego potrzebujesz.

 

Mam ACP po polsku więc wchodzę w Użytkownicy --- > Grupy ------ > Uprawnienia no i tam mam tylko prawa do czytania/odpowiadania itp ;-;

 

Masz wejść w zarządzanie grupami, a nie uprawnieniami. To jest ta pierwsza zakładka w Members > Member Groups, nie pamiętam jak się to nazywa w spolszczeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Member > Member Groups > Manage Member Groups

Klikasz na nazwę grupy i masz wszystko  ;).

 

 

No ale mi chodzi o prawa takie jak napisałem a nie czy mogą przeglądac/odpowiadać itp na danym forum.

 

 

Ale to zupełnie co innego, znajdziesz w ACP => Fora => Edycja danego forum i tam sobie edytujesz maski uprawnień, dodajesz moderatorów etc.

 

Ale jemu właśnie nie chodzi o to :P.

 

 

 

Jak wejdziesz tam gdzie Ci napisałem to będziesz miał to czego potrzebujesz.

 

Mam ACP po polsku więc wchodzę w Użytkownicy --- > Grupy ------ > Uprawnienia no i tam mam tylko prawa do czytania/odpowiadania itp ;-;

 

Masz wejść w zarządzanie grupami, a nie uprawnieniami. To jest ta pierwsza zakładka w Members > Member Groups, nie pamiętam jak się to nazywa w spolszczeniu.

 

 

 

Dobra dzięki o to mi chodziło. A wiesz może ja zrobić żeby moderator mógł banować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dodaje ostrzeżenie to w sekcji 'Kara' trzeba nacisnąć 'zmień' i wtedy odpowiednio uzupełnić 'Zawieś'.

 

Hmmm no ok tylko teraz jak dodać w powodach (mam zrobiona wlasna liste za co ile pkt) to jak teraz zrobić żeby oprócz pkt można było dawać bana. Bo jak wybieram jakiś powód to na dole w "Kara" jest powiadomienie "Tylko ostrzeżenie słowne."

Edytowane przez Noresta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij przycisk 'Zmień'.

 

Jak nie ma takiej opcji to musisz zaznaczyć w ustawieniach tzw. 'Akcji', że moderator może nadpisywać powyższe ustawienia. Możesz też dodać do tej listy 'Ban' i tyle. Wszystko zależy od konkretnego przypadku.

Edytowane przez Wolen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.