Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Brak wyników w Google


MASS90

Rekomendowane odpowiedzi

Forum istnieje od 9 kwietnia, a nadal brak wyników w wyszukiwarce Google nawet po wpisaniu pełnego adresu csgocenter.pl Forum nie jest pozbawione treści. Może nie jest jej bardzo dużo, ale jest. Wpisywałem w Google adresy nowo powstałych stron i one pojawiają się w Google, a moja strona nie.

 

Forum odwiedza co jakiś czas BOT Google

 

Adres http://csgocenter.pl/

 

Możliwe żeby to tak długo trwało i nie było żadnych rezultatów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo? Mamy czerwiec. Uzupełniaj forum wartościowymi treściami, uzupełnij wszystkie rady SEO w ACP, sprawdzaj czy nie ma błędów ani wiadomości w Google Webmaster Tools i czekaj. Z pół roku - rok... W międzyczasie czytaj o pozycjonowaniu, pozycjonuj, uzupełniaj treściami...

 

 

 

Forum odwiedza co jakiś czas BOT Google

 

To dobrze :) Wkrótce pojawią się następne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo? Mamy czerwiec. Uzupełniaj forum wartościowymi treściami, uzupełnij wszystkie rady SEO w ACP, sprawdzaj czy nie ma błędów ani wiadomości w Google Webmaster Tools i czekaj. Z pół roku - rok... W międzyczasie czytaj o pozycjonowaniu, pozycjonuj, uzupełniaj treściami...

 

 

 

Forum odwiedza co jakiś czas BOT Google

 

To dobrze :) Wkrótce pojawią się następne.

 

W życiu większych głupot nie słyszałem, podstawa to dobra reklama, czyli

 

reklama u Ciebie na inną sieć wydaje się być zła, ale jednak w google to też wyszuka ;) Wystarczy zadbać o swoje forum i serwery i odwiedzający nie będzie miał problemu z wyborem gdzie zostaje.

porób dużo tematów o hostingach polecane hostingi, i tym podobne, to też wyświetlać się będzie.

dużo łap haseł w tematy działy i po prostu korzystaj z forum, reklamuj i w ciągu miesiąca zobaczysz rezultaty

 

Ja miałem serwer metina, oprócz gry to to tak samo działa, reklamowałem siebie i z 1 serwera i 4 rosjanow zrobily mi sie 2 serwery i pełno graczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie ma żadnego pożytku z użytkownika który przyjdzie na puste forum przez reklamę. 

 

Dlatego wspomniałem, że żeby wybić się z serwerownią trzeba mieć forum na wysokim poziomie jak i serwery, i najlepiej jak odwiedzający będzie to widział odrazu jak wejdzie, a nie kurda, że wchodzi różowy styl jebitny, błędy na forum - co za tym idzie, musisz albo wynająć dobrego programistę albo być dobry w tym co robisz, żeby osiągnąć sukces ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba zajrzeć do Google Webmaster Tools i sprawdzić czy plik robots.txt wczytuje sie prawidlowo, czy sitemapa jest dobrze generowana, czy strona jest indeksowana i niebawem się pojawi... Przeca my tego nie wywróżymy ;) A znając życie to autor tematu w ogóle nie założył tam jeszcze konta i nie dokonał weryfikacji strony, więc... do dzieła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Problemem nie jest to że forum nie indeksuje się ale być może fakt, co stało na tej domenie poprzednio - a nienajlepsze rzeczy stały co widać po

 

http://web.archive.org/web/20130403030640/http://csgocenter.pl

 

Proponuję:

= zweryfikować serwis w panlu Google Search Console (kiedyś google webmaster tools)

= udać się do sekcji "Działania ręczne" i sprawdzić czy wisi tam jakaś kara ręczna

= jeśli jest cokoliwek napisane innego niż "nic nie stwierdziliśmy" to trzeba wcisnąć taki czerwony przycisk i napisać podanie do Google - najlepiej, że jest się nowym właścicielem i prosi o usuniecie kary

= z reguły (jeśli takowa kara widniała) do 14 dni powinna ta kara zniknąć i forum zacznie się indeksować - po prostu podejrzewam, że domena jest zbanowana w wyszukiwarce

 

Profil linków do starej domeny też nie jest dobry (śmietnik) oraz widać to po anchorach - poniżej na rysunku kołowym od razu widać, że domena kiedyś mogła mieć sporo za uszami

 

https://majestic.com/reports/site-explorer?q=csgocenter.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak wyżej kolega. Przede wszystkim, również trzeba zobaczyć przeszłość domeny. Na swojej domenie, również miałem/mam ten sam problem. Były śmieci, linki, które google banowało. Powoli wychodzę na prostę, ale wkładam w to mnóstwo pracy. Nie da się w 5 dni na tyle zrobić, aby pojawiały się najlpsze wyniki w google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seozgred, dziękuje za udzielenie odpowiedzi bo przez to wiele się wyjasniło. Faktycznie na domenę jest nałożona kara

 

 

Czysty spam Wydaje się, że strony tej witryny używają agresywnych technik spamu, np. automatycznie generowanego bezsensownego tekstu, maskowania bądź ponownie publikowanych treści z innych witryn internetowych, i/lub wielokrotnie bądź w poważny sposób naruszają wskazówki Google dla webmasterów.

 

Zglosiłem prośbę o sprawdzenie. Tylko nie wiem czy dobrze zrobiłem bo napisałem wszystko po Polsku. Napisałem, że jestem nowym właścicielem domeny i nie odpowiadam za jej historię i działania poprzedniego właściciela i, że aktualnie wszystko jest prowadzone według zasad Google.

Edytowane przez MASS90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież duże marki, też dostały i  mają domeny po  przejściach.  jak jesteś nowym właścicielem to raczej nie powinieneś mieć dużych problemów. 

Ale jak to  początek istnienia forum to można pomyśleć o innej nowej domenie z lepszą historią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.