Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IPS Connect - IPS Connect rejected the details provided. Please check the details you provided have been entered correctly and try again.


Jarek606

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pierwszy raz mam styczność z IPS Connect wcześniej korzystałem z IP.Converge, jednak jak wiadomo IPB porzuciło tamten projekt. Mniejsza o to. Mianowicie stworzyłem sobie plik ipsconnect.php w katalogu głównym portalu zgodnie z wytycznymi IPB, jednak gdy próbuje go podpiąć w ACP forum wyskakuje następująca informacja:

 

 

IPS Connect rejected the details provided. Please check the details you provided have been entered correctly and try again.

Tutaj mój plik ipsconnect.php.

 

Z góry dzięki za pomoc w rozwiązaniu problemu, ponieważ borykam się z nim już 3 dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Co poza tym zrobiłeś? Tylko wrzuciłeś ten plik w to miejsce? Na jakiej podstawie? Z jakiego poradnika korzystałeś?

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.invisionpower.com/support/guides/_/advanced-and-developers/integration/ips-connect-r27

wrzuciłem ten plik(oczywiście z odpowiednimi danymi do bazy danych, ustawionym url'em) i ustawiłem cookies przy logowaniu przez moją aplikację zgodnie z tym co poniżej

The cookie name is "ipsconnect_" followed by an md5 hash of the Master URL. For example, if the Master URL was http://www.example.com/ipsconnect.php- you'd be setting a cookie with the name "ipsconnect_43fff52f2fc1ae40d522dcfd9bc51b40".

When the user successfully logs into your application, you should set this cookie to the value "1", and when they log out, set it to "0".

Co powinienem jeszcze zrobić?

Edytowane przez Jarek606
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.