Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Gdzie szukać tło logo w szablonie?


AZRAEL
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez AZRAEL,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wgrałem na swoje forum szablon spark v1 light.

Header wygląda tak:

51539bc6a3.png

 

Oczywiście mam PSD, mogę zmienić to Twoja-Strona na własne logo ale chodzi mi o coś innego.

Chciałbym aby to zdjęcie z 2 facetami (czyli ten background) był rozszerzony na całą szerokość strony, czyli chciałbym dodać atrybut width=100%, jednak tu jest problem. Nie wiem gdzie go szukać.

Na hostingu jest on pod takim linkiem:

/public/style_images/spark_light_v1/branding_bg.png

W wygląda on tak:

branding_bg.png

 

Wie ktoś może gdzie znajdę dostęp do tego obrazka? (chodzi mi o wpis gdzieś w szablonie aby móc dodać te atrybuty).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znałem ten sposób wcześniej.

Po ciężkim szukaniu nie znalazłem tego co chciałem.

Usunelem te tło i wgrałem to wtopione logo w tło i wkleilem to jako logo. Tylko teraz mam problem, że od góry jest kilkadziesiąt pikseli wolnych i nie wygląda to są fajnie. Wie ktoś może gdzie szukać te marginesy itp od loga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie o co Ci chodzi, ale wejdź w edycję tego skinu, zmień zakładkę z 'Szablony' na 'CSS' znajdź na liście ipb_styles.css, następnie wyszukaj (ctrl+f) frazę 'logo' - takowa jest tylko jedna, więc znajdziesz bez problemu, dodaj parametry, które uważasz za stosowne. W tym samym miejscu możesz zarządzać rozmieszczeniem branding.bg - wystarczy, że wyszukasz (ctrl+f) frazę 'branding', 3 wynik wyszukania, to miejsce, gdzie możesz zmieniać wszystko według własnych upodobań.
Jeśli nie o to Ci chodziło, to napisz proszę jaśniej, bo nie jestem w stanie zrozumieć, jakiego efektu oczekujesz i co dokładnie chcesz zmienić.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.