Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

aXen

Użytkownik
 • Content Count

  1563
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  110

Everything posted by aXen

 1. Forum chodzi szybko a google insights pokazuje Ci zawsze co masz poprawić więc w czym problem?
 2. Skorzystaj z aplikacji Pages od IPSu lub dodatku https://invisioncommunity.com/files/file/7337-txt-php-widget/. Wklej sobie kod HTML do widgetu i umieść gdzie chcesz.
 3. Masz wyraźnie napisane co masz doinstalować do PHP.
 4. Na pewno w ciągu 24h support IPS napisali Ci cokolwiek. My jedynie możemy zgadywać. Jeżeli po instalacji silnika na czysto występuje ten błąd to na 90% jest źle skonfigurowany VPS.
 5. 6 razy ten sam plik się ładuje i inne elementy nie ładują się dopóki ten nie zostanie załadowany. Może to podaj dla supportu hostingu i IPSu.
 6. Sprawdziłem na wszystkich przeglądarkach twoją stronę wraz z kontem zalogowanym i niezalogowanym. Twoja strona otwiera mi się w niecałe 2-3 sekundy w nieprzeczytanej zawartości wraz z innymi podstronami tak samo na każdej przeglądarce zatem ja nie mogę odtworzyć tego błędu (Zapewne support IPS również nie). Jedyny problem jest na stronie głównej (Ładowanie jej to ponad 10 sekund) z plikiem: http://forum.klub-malawi.pl/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=&key=34e2031abe2e144e2d0ec97333dfc61a42aa3fe037bd4a41093c53c41e6d94f9
 7. Prawdopodobnie serwer blokuje dostęp do bazy danych. To nie jest błąd silnika IPS. Skontaktuj się z hostingiem. Jak popsuł?
 8. Masz szablon do edycji dla każdej bazy danych to można zrobić to bez problemu za pomocą np. slideru.
 9. Brakuje odstępu na początku w kluczu cms_widget_filters_remember_text
 10. Zawartość postów, tematów, użytkowników jest taka sama?
 11. Mi to wygląda tylko na kopię motywu, która w ostatnich tygodniach się zwiększyła.
 12. Czego nie rozumiesz? Podał Ci rozwiązanie jak na tacy bezpłatnie.
 13. Pokaż demo na twoim forum.
 14. Zapytaj się najlepiej czy są takie opcje. Nie używam takiej aplikacji, a najlepiej wie jej autor. Wiem że istnieje wbudowana opcja logowania z WP na IPS, ale takiej synchronizacji to chyba nie widziałem.
 15. I gdzie tu jest problem? Chodzi o rozszerzenie pliku?
 16. Aplikacja jest do wersji 4.3, więc jeżeli masz 4.4 to ma prawo nie działać. Skontaktuj się z autorem aplikacji i poproś o aktualizację. @biecu95 Swoją drogą możesz to zrobić za pomocą CSS. Podaj link do forum, a stworzę Ci taki kod.
 17. Spolszczenie, które jest tutaj dostępne na stronie zawiera wszystkie spolszczenia aplikacji IPSu w tym również core (czyli panel admina). Słowo "LOCKED" oznacza że język jest domyślny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.