Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

aXen

Użytkownik
 • Content Count

  1346
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  62

Everything posted by aXen

 1. Cześć, Po aktualizacji silnika wystąpił błąd JS w aplikacji ChatBox, a dokładniej komunikat "Howl is not defined". Moje pytanie to jak edytować aplikację, aby usunąć tą referencję? Mimo usunięcia błąd nadal występuje.
 2. Klucz: member_delete_message Polski: Czy na pewno chcesz <strong>trwale usunąć</strong> konto %s ? %s tutaj nie działa Klucz: member_reserved_pending_deletion Polski: Konto tego użytkownika zostanie automatycznie usunięte za %s minut Tutaj również %s nie działa
 3. (aXen) Font Awesome 5 in IPS Zobacz plik English: The plugin updates the Font Awesome version to version 5 without destroying the icons embedded in IPS version 4. The plugin uses the official site https://use.fontawesome.com/ Polski: Wtyczka aktualizuje wersję Font Awesome do wersji 5 bez niszczenia ikon osadzonych w IPS w wersji 4. Wtyczka korzysta z oficjalnej strony https://use.fontawesome.com/ Dodający aXen Dodano 10.07.2019 Kategoria Modyfikacje Wspierana wersja IP.Board 4.0, 4.1, 4.2, 4.3, 4.4  
 4. Version 5.9.0

  8 downloads

  English: The plugin updates the Font Awesome version to version 5 without destroying the icons embedded in IPS version 4. The plugin uses the official site https://use.fontawesome.com/ Polski: Wtyczka aktualizuje wersję Font Awesome do wersji 5 bez niszczenia ikon osadzonych w IPS w wersji 4. Wtyczka korzysta z oficjalnej strony https://use.fontawesome.com/

  Free

 5. li:nth-child(n) gdzie n to miejsce gdzie ma się wyświetlać li.
 6. Tam jest właśnie na samej górze pokazana wersja php.
 7. https://invisioncommunity.com/files/file/7046-get-ready-for-ips-community-suite/
 8. Na głównej, jeżeli go nie masz to go możesz stworzyć.
 9. Przełącz na domyślny język forum (English) i zobacz wtedy.
 10. Edytuj styl i przejdź do bitu: Forums front topics postContainer Usuń: <li>{expression="\IPS\Member\Group::load( $comment->author()->member_group_id )->formattedName" raw="true"}</li>
 11. Osobny plik php, który jest uruchamiany z poziomu serwera czy jako aplikację lub wtyczkę? Co chcesz dokładnie uzyskać?
 12. Sprawdzałeś w bazie danych, czy występują te konta nadal? Nie bez powodu użytkownik nie jest nadpisywany na to samo ID. Większość opcji takie jak tematy czy wpisy w kalendarzu bazują na ID użytkownika i w przypadku jego podmiany również na całym forum podmienia się autora zawartości. To nie jest błąd, tak ma być.
 13. No tam Spanner dobrze napisał i masz tak zrobić.
 14. Edytujesz najlepiej zawartość wtyczek, dokładniej linię: 'selector' => 'article > aside.ipsComment_author.cAuthorPane.ipsColumn.ipsColumn_medium.ipsResponsive_hidePhone > ul.cAuthorPane_info.ipsList_reset', 'type' => 'add_inside_end',
 15. Chcesz pobrać tematy z forum czy artykuły z pages? Bo nie za bardzo można zrozumieć o co Ci chodzi. Tematy możesz pobrać z bazy danych. Z artykułami pages jest gorzej, bo są porozrzucane w 3 miejscach w bazie danych.
 16. Wyłącz wklejanie tekstu razem z filtrowaniem.
 17. https://invisioncommunity.com/files/file/7841-tb-bump-up-topics/
 18. Zabezpieczyć dział hasłem i dać hasło tej osobie. Uprawnienia na same konto nie są możliwe aktualnie. Trzeba było by napisać wtyczkę.
 19. https://www.pecetowicz.pl/topic/problem-z-miejscem-rangi-css-invision-community-96633/?do=findComment&comment=523615 ...
 20. Podaj najlepiej link do forum, gdzie problem występuje.
 21. Niestety tak. U mnie na wersji php 7.3 pojawiał się co chwilę błąd 500 randomowo i dopiero po przejściu na php 7.2 wszystko działało bez zarzutu.
 22. Proponuję też zmienić klucz: notification__new_comment {!#[?: %s dodał komentarz do →]} %s słowo "tematu" tutaj jest nie na miejscu.
 23. https://cswroclaw.pl/sitemap.php Zobacz na czas, który jest 2018. Skonfiguruj go w ACP i sprawdź datę w swoim hostingu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.