Jump to content

aXen

Translator
 • Posts

  2,006
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  182

Everything posted by aXen

 1. Jesteś pewien? Pamiętam że niektórzy też mieli z tym problem w IPS 4.6 (W IPS 4.5 działa jak należy), najlepiej jakbyś zgłosił się do supportu IPSu.
 2. Tłumaczymy na specjalnym forum dla tłumaczy. Pracuję jeszcze nad ujednoliceniem paru kluczy i niedługo powinna pojawić się aktualizacja. Może jeszcze dzisiaj dam zielone światło, ale nie obiecuję tego.
 3. Gdzie to się znajduje? Masz aktualne spolszczenie? Jaka wersja IPS? Jedyny klucz jaki znalazłem to: Jest on prawidłowo dodany. %s na początku to nazwa użytkownika.
 4. Nie rozumiem za bardzo, chodzi o dwie litery w?
 5. Na pewno edytujesz ich reguły?
 6. Edytujesz ich reguły.
 7. Edytuj rangę.
 8. Stworzyłem przykładowe aplikacje, jakby ktoś chciał spojrzeć. Trzeba tylko dodać 3 rekordy do bazy danych. test pagination 1.0.0.tar dev.zip
 9. Wiem że na dhosting straszne były z tym problemy, nawet jak napisałem do supportu o pomoc to też nie wiedzieli jak pomóc.
 10. Tylko taki błąd ajax. Błąd pojawia się tylko w trybie dev, ale po jego wyłączeniu i przejściu na kolejną stronę w paginacji profil mi skacze do takiego widoku:
 11. "Wyświetlać wszystkim" to błędne tłumaczenie tego klucza. Prawidłowa jest taka jaka jest aktualnie. Zmieniłem na "Nagrodź X". Fixed. Fixed Punkty premiowe, a punkty nagród to dwie różne rzeczy. Użytkownik może pomyśleć że to są punkty dla nagrody, nie dla niego. Tam również nie ma nagród w liczbie mnogiej.
 12. Jak wywołujesz taki popup? Gdzie on się znajduje? Wspomniałem już wcześniej w jakimś innym temacie że same klucze nie za bardzo nam mówią do czego one służą, a sprawdzanie każdego klucza za co odpowiada w kodzie jak i na forum to mija się z celem. Tłumaczenie zobaczylibyście pewnie w 2022 roku z moim aktualnym czasem wolnym. Zawsze możesz dołączyć do grupy tłumaczy i nam pomóc To jest prawidłowo spolszczone. Tam jest słowo share, co znaczy udostępniać. Musiał bym sprawdzić jak ten popup działa i po co to jest. Fixed Fixed
 13. To dla pages jest: [data-pagename="XXX"]
 14. Hej, Mam problem z paginacją w profilach użytkowników. Tworzę sobie aplikację gdzie: Dodaję Profile o nazwie VacationProfile.php w Extensions. Jego zawartość nie została zmieniona, oprócz funkcji render na: /** * Display * * @return string */ public function render() { $table = new \IPS\Helpers\Table\Content('IPS\axenvacation\Vacation', $this->member->url()->setQueryString(array('tab' => 'node_axenvacation_Profile'))); $table->rowsTemplate = array(\IPS\Theme::i()->getTemplate('profile', 'axenvacation', 'front'), 'vacationRow'); $table->where[] = array('axenvacation_members.axenvacation_member_id=?', $this->member->member_id); $table->limit = 2; $table->noModerate = TRUE; return (string) $table; } Stworzyłem plik vacationRow.phtml z zawartością: <ips:template parameters="$table, $headers, $rows" /> {{foreach $rows as $row}} test {{endforeach}} Test tutaj jest wprowadzony, aby przetestować czy paginacja działa. Zawartość klasy IPS\axenvacation\Vacation: <?php namespace IPS\axenvacation; /* To prevent PHP errors (extending class does not exist) revealing path */ if (!\defined('\IPS\SUITE_UNIQUE_KEY')) { header((isset($_SERVER['SERVER_PROTOCOL']) ? $_SERVER['SERVER_PROTOCOL'] : 'HTTP/1.0') . ' 403 Forbidden'); exit; } class _Vacation extends \IPS\Content\Item { /** * @brief Database Table */ public static $databaseTable = 'axenvacation_members'; /** * @brief Application */ public static $application = 'axenvacation'; /** * @brief Database Prefix */ public static $databasePrefix = 'axenvacation_'; /** * @brief Database Column Map */ public static $databaseColumnMap = array( 'date' => 'start' ); } Efekt jest taki jak chciałem: Lecz przy zmianie strony nic się nie dzieje, a konsola w przeglądarce wali mi błędem: Ajax request failed (parsererror): SyntaxError: Unexpected token < in JSON at position 0 Czy coś robię nie tak? Coś jeszcze jest wymagane do paginacji tabelki \IPS\Helpers\Table\Content?
 15. Byłem pewien że to poprawiłem, ale najwidoczniej zapisywanie zrobiło swoje (╯°□°)╯︵ ┻━┻
 16. Oczekuje na zatwierdzenie przez @DawPi
 17. Być może nasze niedopatrzenie i zmienili treść tłumaczeń. Fixed Fixed
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.