Jump to content

Hosting dHosting.pl - 1015% rabat! Zwiększamy rabat!

aXen

Użytkownik
 • Content Count

  1,657
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  126

Everything posted by aXen

 1. https://invisioncommunity.com/files/file/9318-gs-member-greetings/
 2. Nie uważasz że taki zabieg jest mało wydajny? Skrypt będzie się łączył z serwerem 50 razy, kiedy masz w temacie np. 50 odpowiedzi? Masz wbudowany system reklam w IPS, możesz dodać reklamę za pierwszym postem.
 3. To jest formatowanie grup, a dokładnie surfix: <sup>test</sup>
 4. Zmień typ forum na fora. bo z tego co widzę to są kategoriami.
 5. A to? Stwórz nową grupę i spróbuj napisać coś będąc w tej grupie.
 6. No bo nie ma, są tylko foldery w pliku uploads. Pliki tworzą się po aktualizacji forum. Z jakiej wersji do jakiej wersji aktualizujesz forum? Podaj link do forum, a możemy zbadać co może powodować problem.
 7. Jakich? Kto pisał? Gdzie?
 8. Tak, jeżeli wysłanie zakończy się niepowodzeniem możesz dodać je ponowne do kolejki wysyłania klikając prawym przyciskiem myszy.
 9. Tak, szczególnie jeżeli są to pliki JavaScript.
 10. Nie można już sprzedawać licencji. Pozostaje tylko oficjalna droga zakupu za pełną cenę.
 11. To daj ten kod błędu tutaj. Być może w bazie danych jest coś co może je powodować. W moim przypadku raz nieprawidłowo został usunięty rekord przez moderatora i zostały komentarze, które odwołują się do tych rekordów i powodowało błąd.
 12. Tak, wróciło wszystko do normy.
 13. https://invisioncommunity.com/developers/docs/general/enabling-developer-mode-r23/ oraz https://invisioncommunity.com/4guides/welcome/install-and-upgrade-r259/#testinstall
 14. Proponuję kontakt z autorem. Również mam tą aplikację, ale nie korzystam z banera i z tego co widzę datę pobiera w tłumaczeniu "gfl_mostplayers_desc" jako %s.
 15. Skoro gość nie ma uprawnień to po co ma wyświetlać nazwy tematów?
 16. 'selector' => 'article > aside.ipsComment_author.cAuthorPane.ipsColumn.ipsColumn_medium.ipsResponsive_hidePhone > ul.cAuthorPane_info.ipsList_reset > li:nth-child(5)', 'selector' => 'div.ipsPad_half.cUserHovercard > div.cUserHovercard_data > ul.ipsDataList.ipsDataList_reducedSpacing:nth-child(0)', 'selector' => 'ul.cProfileFields:first', 'selector' => 'li.ipsGrid_span4.ipsStreamItem.ipsStreamItem_contentBlock.ipsAreaBackground_reset.ipsPad.ipsType_center > div.ipsStreamItem_container > div.ipsStreamItem_header.ipsSpacer_top.ipsSpacer_half > p.ipsType_reset.ipsType_medium', Zmień te linijki do twoich preferencji. Jeżeli sobie nie poradzisz to proponuję kontakt z autorem motywu. Najnowsza wersja wtyczki 2.2.0 jest zarezerwowana tylko dla IPS 4.5!
 17. aXen

  CSS Rang

  Zmień nazwy klasy na unikalne. Jak widzisz u Ciebie zaczepia się o nakładkę na post.
 18. Raczej edytujesz plik .xml, który pobrałeś.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.