Jump to content

aXen

Translator
 • Content Count

  1,868
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  157

Everything posted by aXen

 1. lub https://invisioncommunity.com/files/file/9661-dark-mode-button-for-default-theme/ Ale przy tym ostrzegam, że dużo motywów nie jest kompatybilne z tą modyfikacją.
 2. I właśnie chyba o tym zapomniałem przy dodawaniu tej funkcji. Dzięki wielkie!
 3. Nie mam, ponieważ: https://invisioncommunity.com/developers/docs/fundamentals/nodes/working-with-node-models-r28/ Ale chyba najwidoczniej jest potrzebny dla tego pola, tylko nie wiem jak ten błąd mam w tym zapisie opanować.
 4. Hej, Piszę swoją pierwszą apkę na IPS i napotkałem jeden problem. Po stworzeniu Node i inputa form, który pozwala dodać kilku użytkowników do bazy danych. /** * [Node] Add/Edit Form * * @param \IPS\Helpers\Form $form The form * @return void */ public function form(&$form) { $members = array(); if (!empty($this->axenserverlist_owners)) { foreach (new \IPS\Patterns\ActiveRecordIterator(\IPS\Db::i()->select('*', 'core_members', array(\IPS\Db::i()->in('member_id', explode(",", $this->axenserverlist_owners)))), 'IPS\Member') as $member) {
 5. Odśwież cache za pomocą supportu oraz sprawdź czy odpowiedni motyw edytowałeś.
 6. Dział jest dostępny tylko dla twórców, którzy mają swoje produkty w markecie IPS. Dodaj kod CSS do custom.css: .ipsBreadcrumb ul[data-role="breadcrumbList"] > li > a[href*="blogs/category/1"] { display: none; } Gdzie 1 to ID kategorii.
 7. Skontaktować się ze swoim hostingiem. W IPS 4.5 wycofują wsparcie dla Memcached więc warto pomyśleć o np. Redis.
 8. Jeżeli masz ustawione odpowiadanie uprawnienia to tak. Na przyszłość napisz temat w wyznaczonym dziale: https://forum.invisionize.pl/forum/218-modyfikacje-pomoc/
 9. https://invisioncommunity.com/4guides/themes-and-customizations/javascript-framework/using-ui-widgets/ipsuitabbar-r66/
 10. Telefon nie posiada takiej akcji jak przytrzymanie tekstu, chyba że jest to aplikacja. Za pomocą edycji pierwszego wpisu również edytujesz tytuł tematu.
 11. Tak samo, tylko edytujesz pierwszy wpis w temacie.
 12. Wyłącz zewnętrzne aplikacje przez support i wtedy zobacz.
 13. $100 to minimum i płacisz tylko za core. Aby zakupić licencję musisz jeszcze dokupić co najmniej jeden moduł czyli jeżeli chcesz mieć moduł forum to musisz kupić też forum ($100 + $100 = $200). Jeżeli licencja wygaśnie to tracisz dostęp do wszystkiego co można pobrać łącznie z całą paczką oraz produktami z marketu. Można pobrać tylko najnowszą wersję, jeżeli licencja jest aktywna.
 14. Żadnym, jedynie to oficjalna strona producenta https://invisioncommunity.com/buy To zależy, $100 za sam silnik + wybrane moduły: https://invisioncommunity.com/buy/self-hosted/ Po upływie 6 miesięcy licencja wygasa i tracisz dostęp do aktualizacji, geolokalizacji czy antyspamu. Przedłużanie licencji jest dobrowolne. Płatność akceptują w ciągu 48h roboczych (zazwyczaj robią to w max 24h). Patrz odpowiedź na pytanie 2.
 15. Mały lub nawet znikomy wzrost zarejestrowanych użytkowników. Tak, boty przeglądarek nie będą rejestrować się na forum.
 16. Użytkownicy nie lubią, jak coś im się zabiera co było dostępne. Zapewne zwiększy to ruch rejestracji u Ciebie na forum, ale tym samym blokujesz indeksowanie dla botów wyszukiwarki (Mały lub nawet znikomy wzrost). Efekt chwilowy, poczujesz ostry spadek za jakiś czas. Działy najlepiej blokować dla zalogowanych tam gdzie są treści danych użytkowników typu dział z powitaniami, gdzie składa się życzenia na urodziny, jakieś zabawy itp. (Coś co nie chcesz indeksować).
 17. [BNS] CJ Duplicate Member Logger - Polish translation Zobacz plik Install and update Go to: AdminCP -> Customization -> LOCALIZATION -> Languages. Select Polish / Polski and click "Upload a new version". Select file .xml from packet and click install button. Dodający aXen Dodano 17.01.2021 Kategoria Spolszczenia modyfikacji Wspierana wersja IP.Board
 18. Version 1.0.0

  4 downloads

  Install and update Go to: AdminCP -> Customization -> LOCALIZATION -> Languages. Select Polish / Polski and click "Upload a new version". Select file .xml from packet and click install button.
  Free
 19. Nawiązując do tego: Zauważ że jest tam tylko jeden blok, który podąża za ekranem, a nie cały blok z widgetami. Jeżeli masz aplikację pages to stwórz nowy widget i tam zadeklaruj position sticky np.: <div data-ipsSticky> test </div> Efekt:
 20. Sprawdź poprawność formatowania grupy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.