Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Jak dodać godzinę do daty odbanowania?


Bluur
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez Macsch15,

Rekomendowane odpowiedzi

system\Dispatcher\Front.php

					$message = 'member_banned';
					if ( $banEnd instanceof \IPS\DateTime )
					{
						$message = \IPS\Member::loggedIn()->language()->addToStack( 'member_banned_temp', FALSE, array( 'htmlsprintf' => array( $banEnd->html() ) ) );
					}
					\IPS\Output::i()->error( $message, '2S160/4', 403, '' );
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

system\Dispatcher\Front.php

 

[...]

 

Dziękuję. W którym miejscu znajdę odniesienie do godziny odbanowania konta? Po najechaniu kursorem na datę wyświetli mi dokładną godzinę a ja chcę własnie zrobić tak żeby ten tekst przenieść zaraz za "19 sty 2038"

o8HBnhp.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Z globalnej metody
system\DateTime\DateTime.php

	/**
	 * Get HTML output
	 *
	 * @param	bool	$capialize	TRUE if by itself, FALSE if in the middle of a sentence 
	 * @return	string
	 */
	public function html( $capialize=TRUE )
	{

Możesz natomiast modyfikować samą datę, np, zamiast:

$message = \IPS\Member::loggedIn()->language()->addToStack( 'member_banned_temp', FALSE, array( 'htmlsprintf' => array( $banEnd->html() ) ) );

Możesz:

$message = \IPS\Member::loggedIn()->language()->addToStack( 'member_banned_temp', FALSE, array( 'htmlsprintf' => array( $banEnd->format('d M Y H:i') ) ) );
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Własnie udało mi się zrobić to samo tylko w formacie jak napisałeś  "Wed, 19 Aug 2015 00:00:00 +0200"  

Nie przyszło mi do głowy że można tam wstawić "d.m.Y H:i"

Dzięki jeszcze raz! Wyślę sugestię do IPS żeby dodali godzinę przy dacie odbanowania. To jest przydatna informacja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.