Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

TimeOnline - poprawka.


{S}zyme{k}
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez {S}zyme{k},

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od kilku dni męczę się ze zmianą wyświetlania hook'a Total Time Spent On Forums  v3.1.0 i nie mg sobie za żadne skarby poradzić ;/

 

Znalazłem w pliku plugini linijkę 88 która jest odpowiedzialna za wyświetlanie w userInfoPane lecz gdy ją zmieniam to wywala mi bląd na forum ;/

 

Plik z edytowaną linią 88 dodaję w załączniku... Może ktoś widzi błąd w mojej edycji?

 

A oto treść błędu który się wyświetla po wejściu do jakiegoś tematu:

Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in /home/brygadas/domains/brygada-skilla.eu/public_html/forum/hooks/sos33_timespent_98053bf9ae52ebfcdddb8885f9a27267.php on line 65

timeOnline.xml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W linijce 88 pliku zmieniłem:

 

Z:

$string	= ( $_data['author']['member_id'] && in_array($_data['author']['member_group_id'], $canUse) ) ? "<ul class='basic_info'><li class='post_count desc lighter'>{$text}: {$days}{$hrs}{$mins}{$secs}</li></ul>" : '';

Na:

$string	= ( $_data['author']['member_id'] && in_array($_data['author']['member_group_id'], $canUse) ) ? "<div class="extraUserInfo"><dl class="pairsJustified"><li class="post_count desc lighter"><dt><i class="fa fa-clock-o"></i> {$text}</dt><dd>{$days}{$hrs}{$mins}{$secs}</dd></li></dl></div>" : '';
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień na:

$string = ( $_data['author']['member_id'] && in_array($_data['author']['member_group_id'], $canUse) ) ? "<div class=\"extraUserInfo\"><dl class=\"pairsJustified\"><li class=\"post_count desc lighter\"><dt><i class=\"fa fa-clock-o\"></i> {$text}</dt><dd>{$days}{$hrs}{$mins}{$secs}</dd></li></dl></div>" : '';
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

@Macsch15, widzę iż dodałeś "/" przed każdym <"> (dwie kreseczki u góry) natomiast ja zamieniłem te ..".. (dwie kreseczki u góry) na pojedyńczą " ' " (jedna kreseczka) i teraz wszystko działa poprawnie :)

 

Swój błąd zauważyłem przy kopiowaniu starego kodu na forum ize :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest "/" lecz "\" (znak ucieczki).

 

Cudzysłów w tej zmiennej zamiast apostrofu jest ok dlatego że masz wewnątrz zmienne do parsowania.

 

Podstawy PHP.

$var = '{$var}';

Wypluje "{$var}"

$var = "{$var}";

Wyświetli zawartość zmiennej $var.

 

Możesz ewentualnie swój kod zamienić na:

$string = ( $_data['author']['member_id'] && in_array($_data['author']['member_group_id'], $canUse) ) ? '<div class="extraUserInfo"><dl class="pairsJustified"><li class="post_count desc lighter"><dt><i class="fa fa-clock-o"></i>' . $text . '</dt><dd>' . $days . $hrs . $mins . $secs . '</dd></li></dl></div>" : '';

Jeżeli chcesz uniknąć stosowania back shashy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.