Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

SeNioR

Przekreślenie zbanowanych użytkowników

Recommended Posts

Witajcie, w IPB4 pozbyto się grupy Banned i przez to w temacie ciężko odróżnić zbanowanych użytkowników.

Jest jakiś dodatek na choćby przekreślenie zbanowanych użytkowników? Oczywiście mógłby stworzyć grupę na nowo no ale nie będę przecież dodawał wszystkich od nowa.

bass.png.94039b25fef66ced9b2bb7fdae3a1473.png

"If you wait too long for the perfect moment, the perfect moment will pass you by." 

Forum komputerowe

Oczywiście mógłby stworzyć grupę na nowo no ale nie będę przecież dodawał wszystkich od nowa.

Ile ty chcesz grup zbanowanych? 10? Wystarczy jedna...

Formatujesz nazwę grupy na <s></s> i grupa przekreślona. Ustawiasz odpowiednie ograniczenia i już, co w tym trudnego?

Oczywiście mógłby stworzyć grupę na nowo no ale nie będę przecież dodawał wszystkich od nowa.

Ile ty chcesz grup zbanowanych? 10? Wystarczy jedna...

Formatujesz nazwę grupy na <s></s> i grupa przekreślona. Ustawiasz odpowiednie ograniczenia i już, co w tym trudnego?

Gościu jak masz IPB 3.4 to się nie wypowiadaj. Odkryłeś amerykę znacznikiem strike.. Przecież napisałem że chodzi mi o jedną grupę, naucz się czytać ze zrozumieniem.

W wersji 4.0 grupa Banned została usunięta, przez to w tematach ciężko odróżnić zbanowanych od nie zbanowanych. Co mi po tym jak stworzę nową grupę, przecież nie będę ręcznie dodawał kilkaset użytkowników do niej poprzez ACP. Poza tym przy każdej zbanowanej osobie trzeba będzie ręcznie jej nadawać grupę.

Mi chodzi raczej o jakiś kod, na pewno w bazie danych zbanowany użytkownik jest jakoś oznaczony i na tej podstawie można odseparować zbanowanych od nie zbanowanych tworząc jakieś zapytanie w PHP. Zresztą sam spróbuję coś wymyślić.

Edited by SeNioR

bass.png.94039b25fef66ced9b2bb7fdae3a1473.png

"If you wait too long for the perfect moment, the perfect moment will pass you by." 

Forum komputerowe

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.