Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Modyfikacja ostatnie tematy admina


shave88

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry tak jak w temacie poszukuje jakiejś modyfikacji czy tez porady jak zrobić żeby po prawej stronie tak jak wyświetlają się ostatnie tematy na forum, dodać to samo tylko ostatnie 5 tematów, które zostały założone przez konkretna grupę (administracja, moderator) lub użytkownika. Z góry dzięki za poradę.

Edytowane przez shave88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mi się wydaje, albo można to ustawić w ustawieniach aplikacji ( o ile nie pomyliłem z inną ) po czym będą się wyświetlać tylko tematy poszczególnych grup. Ale nie jestem pewien, tak że jak coś to przepraszam za wprowadzenie w błąd.

 

 

//edit - Tak, miałem racje... No chyba, że używasz standardowej aplikacji ( tej wgranej od razu na starcie " Recent Topic " ) to musisz pobrać tą co na screenie:

 

 
 
Ups nie to :)
 
To : 
 
 
Mam nadzieję, że pomogłem :) Pozdrawiam :)
Edytowane przez FreeXee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz mieć dwóch aplikacji? Recent Topic i tą co ci pokazałem? 1 wyświetla " niestety " wszystkie grupy, a drugą byś ustawił tylko na adminów :D

 

Ustawienie o którym mówisz tylko ustala uprawnienie dla grup dla których wyświetla się to rozszerzenie, domyślnie to rozszerzenie nie pozwala na wyświetlanie tematów stworzonych tylko przez grupę X.

 

 

@shave88, w załączniku masz zmodyfikowaną wersję modyfikacji od Jakuba która będzie wyświetlać tylko tematy stworzone przez administratorów.

 

(JW34) Latest Topics in Sidebar 1.0.1.zip

 

Możesz mieć włączone dwa rozszerzenia, domyślne, oferowane przez IP.Board które wyświetli wszystkie tematy jak i to drugie które będzie wyświetlać tematy stworzone tylko przez administratorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.