Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zrobienie obrazu i instalacja z tego


primo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niestety przez złośliwe oprogramowanie zwane adobe jestem zmuszony po raz kolejny w tym tygodniu reinstalować system, właśnie zacząłem 8 raz (słownie ósmy raz w tym tygodniu format dysku i instalację systemu). Tu pytanie. Jak taką k**ewską czynność przyspieszyć? Najlepiej zrobieniem obrazu, ale z czym to jeść? Czym to zrobić?

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten podobno jest świetny, choć sam nie próbowałem:

http://www.symantec.com/pl/pl/norton/ghost

Być może jest dostępny trial czy nawet darmowa starsza wersja.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, zapomniałem o Adobe. Jaki masz problem? Bo jeśli chodzi o wpisy w rejestrze to Adobe udostępnia na swojej stronie jakieś deinstalatory, które je usuwają.

"Przyjaciel zawsze powinien nie doceniać naszych zalet...

...wróg zawsze przeceniać nasze wady."

Don Vito Corleone

Dlaczego for, a nie forów? Nie daj się powielanym stereotypom.

† Będziemy bronić SB po kres naszych sił †

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acronis, symantec ghost - najlepsze programy.

I powaznie z powodu adobe reinstalujesz kolejny raz? bardzo to dziwne zwlaszcza ze nie narzekam na adobe. Sam mam Design Premium CS4 (legal ofc) i nie mam żadnych problemów

Ja właśnie kupiłem upgrade z production premium cs3 na cs4 i od tej pory zaczęła się moja gehenna. Niemal wszystko działa oprócz najważniejszego programu: premiere. Nie mogę wyeksportować gotowego projektu, jestem już 2 tygodnie w plecy przez to, bo jak zamówiłem to od ręki zainstalowałem trial ze strony adobe i zaczęły się schody. Zamiast skończyć projekt jeszcze w cs3 i cierpliwie czekać ja się pośpieszyłem i mam teraz niezły pasztet. Kombinowania ciąg dalszy.

Zainstalowałem właśnie ghosta, kończę robić "wyjściowy" system i trzeba zrobić jakiś obraz do łatwego odtworzenia, bo bida okrutna.

Ktoś zna dobrze tego ghosta?

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie, zapomniałem o Adobe. Jaki masz problem? Bo jeśli chodzi o wpisy w rejestrze to Adobe udostępnia na swojej stronie jakieś deinstalatory, które je usuwają.

Podczas eksportu projektu do dvd zatrzymuje się i stoi. Z wpisów w logach nic nie wynika. Brak błędów. Jak ręcznie zatrzymam to wpisy się pokazują, że przerwane przez użytkownika. I bądź tu chłopie mądry.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokoncz projekt w cs3 i wtedy na spokojnie podejdz do cs4, skoro masz oryginalke zarzuc temacik w supporcie adobe, ja Ci nie pomogę bo mam design premium a tam nie ma premiere.

Tak zrobiłem. Wróciłem do cs3 i wreszcie są postępy, a to zawsze cieszy.

baner_dolny.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.