Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Bez dostępu do ACP


Rekomendowane odpowiedzi

A więc w poprzednim temacie zrobiłem wg instrukcji, forum się właczyło i skorzystałem z funkcji przypomnij hasło, w między czasie napisałem posta że wszystko jest ok, jednak nie jest :) mianowicie hasło nie doszło mi na maila, i nadal go nie ma a upłynęło ładnych pare godzin. Na pewno to nie wina hotmaila bo kazdy mail praktycznie od razu dochodzi. I tu moje pytanie, czy istnieje jakiś sposób na odzyskanie hasła ? bo praktycznie zostałem bez dostępu do aCP :) Drugiemu adminowi zabrało uprawnienia całkowicie, został zwyklym userem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również po konwersji miałem problemy z hasłami

- Utworzyło mi nowe konto z ID1 (przy instalacji IPB)

- Przekonwertowało mi konto ze starego forum i dostało ID2

Pierwsze konto działało bez problemu, do drugiego potrzebowałem ingerencji z konta z ID1.

Natomiast konta użytkowników potrzebowały przypomnienia via e-mail, ode mnie maile idą maks. parę sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Załóż nowe konto i nadaj mu prawa admina PhpMyAdmin -> tabela ibf_members, edycja rekordu, zmiana mgroup na wartość 4.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za instrukcje, ale poradziłem sobie inaczej, mianowicie zachowało się jedno hasło administratorki, i dzięki teu nadałem prawa sobie i dalej juz poszło. Temat się przyda bo widzialem ze mase ludzi ma taki problem po konwersji. pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.