Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dodanie Bugs & Suggestions do Pages


Morales
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez insp,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jak w temacie. Mam problem z zainstalowaniem Bugs & Suggestions, wtyczki, która jest podobna do Tracker. 

Ogólnie szukam jakiegoś trackera darmowego do zgłaszania bugów itp.

W plikach instalacji dali mi taką pomoc:

 

1. install as new database in Pages
 
2. set permissions for fields if you want them to be used differently than currently configured.
 
3. create a page, call it whatever you want, but select Bugs & Suggestion as the database for the content.
(enable sidebar for this page if you want to use widgets in the sidebar)
 
4. go to the page, and use the following widgets: Database Filters and Latest Records, configure for this database. you can use whatever widgets you want, but i recommend
these 2.
 
5. enjoy.
 
note: for type badge colors, they are hardcoded in the fields display options, you can alter them there, or create a style sheet and move them over.

 

 
 
Ogólnie ze zrozumieniem nie mam problemu, tylko z wykonaniem tej instrukcji mam problem. Począwszy od instalacji bazy danych w Pages? Nie mam pojęcia gdzie tą bazę dodać. Jak uploaduję zwyczajnie plik xml wtyczki przez ACP to wyskakuje mi błąd, że nie mam niby uprawnień posiadając Head Admina. :(
Czy mógłby ktoś mi to wytłumaczyć krok po kroku, schematycznie co zrobić aby apka działała?
Z góry dziękuję. ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rozwiązanie

Masz zainstalowane nasze spolszczenie? To po pierwsze. Bazę danych dodajesz w ACP, zakładka Strony (Pages) Zawartość :a: Bazy danych :a: Dodaj nową pozycję. Tam masz wszystkie opcje, łącznie z utworzeniem strony, na której ta baza będzie osadzona. Popatrz tam i pokombinuj. Jeśli będziesz miał jakieś pytania, pisz.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.