Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Shoutbox powoduje białą stronę błąd 500 na telefonach


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez kazanek,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, postanowiłem zaktualizować sobie Shoutboxa do wersji 1.4.2 i nastąpił problem, bo po aktualizacji jak jest włączone SB to nikomu nie działa strona na przeglądarce mobilnej, próbowałem odinstalować i zainstalować jeszcze raz, zainstalować starą wersję 1.4.1 ale powrót do poprzedniej wersji, którą miałem również nie przyniósł rezultatów. Na smartfonie wywala błąd 500.

   Jedne z najlepszych serwerów CS:GO w Polsce.

b_350_20_000000_000000_FFFFFF_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Spróbuj zmniejszyć liczbę widocznych wpisów, w ustawieniach, bo może za dużo ładujesz na raz i się serwer męczy.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie dało. 

 

Skrypt zwraca błąd:
[Fri Feb 19 14:52:20 2016] [warn] [client 66.102.9.51] mod_fcgid: stderr: PHP Fatal error:  Call to a member function announcement() on a non-object in public_html/admin/applications_addon/other/shoutbox/sources/classes/library.php on line 397
[Fri Feb 19 14:52:21 2016] [warn] [client 94.254.147.195] mod_fcgid: stderr: PHP Fatal error:  Call to a member function announcement() on a non-object in public_html/admin/applications_addon/other/shoutbox/sources/classes/library.php on line 397

Edytowane przez kazanek

   Jedne z najlepszych serwerów CS:GO w Polsce.

b_350_20_000000_000000_FFFFFF_000000.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.