Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Resynchronizacja fora i uprawnienia.


danielffa
Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem otóż przy opcji "Resynchronizuj fora"  wyskakuje mi takowy oto błąd, zatrzymuje się i nie synchronizuje dalej (?)

 

post-15874-0-19449700-1461296926_thumb.p

 

Lecz resynchronizując więcej niż 50 for na raz wyskakuje takie coś:

 

post-15874-0-29846300-1461297010_thumb.p

 

 

Oraz mam problem z uprawnieniami, ponieważ dodając nowe uprawnienia aby przypisać potem do grupy, w momencie zaznaczania for do wyświetlania, czytania, odpowiedzi, pobiera itd. zaznaczając wszystkie i zapisując, od pewnego działu tak jakby samo się odznacza i nie wyświetla połowy forum, przy edycji i ponownym zaznaczeniu tych brakujących i po zapisaniu znowu się odznaczają, jedynym sposobem na to jest dodawanie przez ustawienia uprawnień w ACP Fora po kolei przechodząc działy itd. więc jak to naprawić ? :o

Pozdrawiam, Arnnik ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logiczna jest odpowiedź jaki dział wadzi, Szukam pluginu

Radzę zerknąć na ten dział, jeśli po zerknięciu dalej nic nie widzisz, po prostu spróbuj go usunąć.

 

Piszę na szybko, ale myślę, że bzdur nie plote :v, powiedz jak wyszło a najwyżej o 19 znowu postaram sie pomoc ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
  • Rozwiązanie

Czy w nazwie jakiegokolwiek forum dałeś kod HTML? Jeśli tak to go usuń (najlepiej w PhpMyAdmin) i spróbuj wykonać resynchronizację ponownie.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logiczna jest odpowiedź jaki dział wadzi, Szukam pluginu

Radzę zerknąć na ten dział, jeśli po zerknięciu dalej nic nie widzisz, po prostu spróbuj go usunąć.

 

Piszę na szybko, ale myślę, że bzdur nie plote :v, powiedz jak wyszło a najwyżej o 19 znowu postaram sie pomoc ;)

Hehe niestety dział usunąłem po czasie okazało się że nie ten jednak, ale dzięki za próbę :P

 

 

Czy w nazwie jakiegokolwiek forum dałeś kod HTML? Jeśli tak to go usuń (najlepiej w PhpMyAdmin) i spróbuj wykonać resynchronizację ponownie.

 

No było takich parę działów, zrobiłem tak jak napisałeś i wgl w mysql zauważyłem że dział "Team Play" miał jakiś przecudny kod html, którego nie było widać w ACP, ktoś po prostu zrobił szambo i się porobiło, po usunięciu tego kodu z takowego działu, wchodzę acp, resynchronizacja patrze, leci leci leci i o działa wszystko dobrze więc dzięki.

Tylko mam problem jeszcze z tymi uprawnieniami otóż pokaże to na screenie.

post-15874-0-08703000-1461785734_thumb.p

 

Nic w mysql nie jest z nim dziwnego, wszystko dobrze utworzone a jednak coś..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak widać na screenie dodaje np. Nowa maskę uprawnień i przy zaznaczeniu wszystkich działów jako widoczne itd oraz zapisaniu niestety od tego pewnego działu uprawnienia się same odznaczają nawet po edycji i ponownym zaznaczeniu ich nic to nie daje jedyną opcją jest wejście do zakładki fora w acp i edycji do każdego działu osobno tych uprawnień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.