Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Aktualizacja do wersji 3.4.9


Siwiuski

Rekomendowane odpowiedzi

Planuję przejść z 3.4.6 do 3.4.9. Proszę o info co robię nie tak.

 

Ściągnąłem plik (z client area)IPS Community Suite.zip, z tego pliku skopiowałem zawartość folderu "uploads" do tego samego folderu na moim forum. Uruchomiłem aktualizatora www.**********.pl/admin/upgrade/ pojawia się taki komunikat

post-18858-0-96756100-1462885029_thumb.j

 

i nie mogę przejść dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ty robisz (chyba tak to można nazwać) aktualizację do IPS4, pobierz pliki IP.Board 3.4.9 i nadpisz je na FTP. Powinno pójść.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię aktualizację do 3.4.9 tak jak pisałem w tytule. W strefie klienta mam do wyboru 4.1.11.1 lub 3.4.9, wybieram oczywiście tę ostatnią jak na screenie:

post-18858-0-38185500-1462892683_thumb.j

 

Dalej robię jak opisałem wyżej, poprzez FTP kopiuję zawartość folderu "uploads". Czyli ten zaznaczony poniżej na obrazku:

post-18858-0-04841200-1462892839_thumb.j

 

Zastanawia mnie tylko tak mała zawartość tego folderu bo jest w nim podfolder profile i plik index.html

post-18858-0-81906600-1462892917_thumb.j

 

A podfolder zawiera tylko plik index.html

post-18858-0-10357600-1462892954_thumb.j

 

Więc chyba wszystko robię OK, teraz tak mi przyszło do głowy czy przed skopiowaniem powinienem skasować wszystkie pliki na forum z folderu uploads ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Co Ty z tym folderem uploads/ się tak uparł? Wrzuć całą zawartość tego pliku .zip na FTP. Nie do uploads/ tylko tam gdzie masz plik conf_global.php.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyjaśnienie, uparłem się na uploads bo mnie kurde poradnik w błąd wprowadził czyli ten post http://forum.invisionize.pl/topic/47325-aktualizacja-forum-do-wersji-z-serii-2x-do-3x-oraz-aktualizacje-wewn%C4%85trz-serii-3x/

 

a dokładnie ten zapis:

 

 

Aktualizacja forum, np. IP.Board 3.0.0 do wersji 3.0.1 lub 3.0.2 jest bardzo prosta.

...

  • Wyślij wszystkie pliki, które znajdują się w folderze "upload", który znajduje się w pobranej paczce z Centrum Klienta. Jeśli aktualizujesz więcej aplikacji jak np. forum oraz IP.Gallery, musisz wysłać pliki znajdujące się w folderach "upload" każdej aplikacji.
  • Po wysłaniu wszystkich plików należy uruchomić skrypt, który wykona aktualizację. Otwórz adres admin/upgrade/index.php na twoim systemie (dla przykładu: www.adresforum.com/forum/admin/upgrade/index.php). Skrypt sam ustali, które moduły wymagają aktualizacji oraz wykona przebudowę szablonów jeśli to konieczne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

upload a uploads to dla mnie znacząca różnica (!).

Wiele się nie zmieniło, nie wprowadzaj w błąd.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.