Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Dropdowny nie rozwijają się po aktualizacji z 3.4


AFX

Rekomendowane odpowiedzi

Przyszla pora i u mnie rozważyć aktualizację do 4.x. Wykonałem ją na środowisku testowym, aktualizacja bazy danych przeszła bezproblemowo, ale niestety na froncie nie działają w ogóle dropdowny - np. te znadujące się w prawym górnym rogu. Po kliknięciu nic się nie dzieję, nic się nie rozwija, nie da się zalogować. Podobnie dropdown z wyborem theme w stopce. W panelu admina wszystko działa.

Wszystkie zasoby ładują się prawidłowo, w konsoli js nie występują żadne błędy, cache były czyszczone, szablony resetowane, interweniował też support invisionpower, niestety po kilku dniach grzebania stwierdzili że nie mogą pomóc przy instalacji testowej (z -TESTINSTALL) i że problem na pewno nie będzie występował przy aktualizacji forum produkcyjnego. Niestety, taka obietnica to dla mnie za mało - nie chcę ryzykować aktualizacji którą zaraz będe musiał cofać.

Czy ktoś miał do czynienia z takim błędem po aktualizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.