Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Płeć w rejestracji


ziomal1111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam IPB 3.4.8 i mam taki problem.. chciałem aby w rejestracji użytkownik wybrał sobie plec męska i żeńska.. Przy wyborze żeńskiej nie dostaje rangi zwykły user tylko rangę "kobieta". Rozwiązałem to w taki sposób ze wgrałem aplikacje pozwalająca na wybór grupy i dodałem te dwie rangi tam. Zwykly user ma niebieski kolor, a kobieta różowy. Problem polega na tym ze jak sie ktoś zarejestruje to na dole jak jest "najnowszy użytkownik" to mimo ze jest zwykłym userem i powinien byc kolor niebieski to kolor jest jakby wybrał rangę kobiety. Najciekawsze jest to ze jak sie wejdzie w profil to ma poprawna rangę. Nie wiem jak z tym sobie poradzić. Dodatkowo gdy usunąłem aplikacje całkiem, usunąłem rangę kobiety to osoba która juz ta rangę miała zmieniła sie na kolor cały biały, choć miała rangę zwykłego usera, a jak zmieniłem na inna rangę to dalej na biało była na samym dole jak jest wykaz aktywnych użytkowników, gdzie w profilu i przy postach byla normalna ranga która ustawiłem.. Pomóżcie po psuje mi to troszke estetykę.

Edytowane przez ziomal1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Y, to może inaczej - zostawmy tę płeć i skupmy się na jakże ważnych kolorach - Tobie o nie chodzi, prawda?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

To po co piszesz o tej płci aż takie wywody?

Masz modyfikację kolorującą nicki użytkowników?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie. Nie mam modyfikacji, kolorujacej nicki. Mam modyfikacje, która pozwala na wybór grupy podczas rejestracji. Gdy wybiorę rangę usera (niebieski kolor) to na dole w stopce forum co pisze najnowszy użytkownik pokazuje sie nick rangi kobiety (kolor różowy) a gdy wejdę w profil mam normalnie usera. Teraz rozumiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.