Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Co się stało?! Design strony padł?


cargo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Podczas próby zmiany logo poprzez ACP, strona się uszkodziła, na każdym szablonie, nawet świeżo wgranym.

Nie mam pojęcia co mam zrobić, aby nie utracić pracy, która była wykonywana przez ostatnie kilka dni. Dodam, iż dzisiaj miało być oficjalne otwarcie i bardzo proszę o Waszą pomoc...

 

unknown.png

 

Dodam, iż nieco wcześniej dodawałem modyfikację Custom Forum Icons od DawPi, która zalegała od dawien dawna na dysku i pochrzaniłem formułkę "add above" z "replace" (odruchowo robiłem jak w innych modyfikacjach wymagających edycji kodu)... Bardzo proszę o najbezpieczniejsze rozwiązania mojego problemu! Pozdrawiam.

Autoreklama.

 

 

footer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, insp napisał:

Spróbuj wyłączyć minify w ACP.

Jesteś mym, i całej przyszłej społeczności Paladins Bogiem! Prosiłbym jednak nie zamykać tematu, na wypadek gdyby jeszcze raz się sytuacja wydarzyła i podana metoda nie działała (myślę, że jutro/pojutrze można już spokojnie zamknąć)

Autoreklama.

 

 

footer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.