Jump to content

Hosting dHosting.pl - 10% rabat!

Sign in to follow this  
R3public

Limit wyświetlanych znaków (z tematu) na stronie

Recommended Posts

Cześć.

Chciałem zrobić sobie taką ramkę, w której widać kawałek ostatniego tematu z forum.

Wszystko działa OK, tylko że nie chcę, aby był wyświetlany cały temat tylko jego kawałek, tak np. na 1000 znaków przy zachowaniu BB-Code itp.

Funkcja: {IPSText::truncate( strip_tags($r['content']), 1000 )} usuwa formatowanie itd. więc tego bym nie chciał, zaś samo {$r['content']} wyświetla cały temat.

Jak to ogarnąć? :D

A jak chcesz to 'pociąć' i zachować formatowanie? Nie da się. Albo jedno albo drugie.

Choć pewnie w js coś można wymyślić, by przysłonić treść. Spróbuj: https://invisionpower.com/4guides/themes-and-customizations/javascript-framework/using-ui-widgets/ipsuitruncate-r64/

• Like 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

No rzeczywiście po przemyśleniu to głębszego sensu nie ma.

Moje pytanie: gdzie znajdę poradniki do tworzenia takich portali? Jakie jezyki podszlifowac aby to bardziej ogarniac? Chciałbym uzyskać efekt zbliżony do strony głównej devgaming.pl bo wygląda całkiem schludnie - temat w środku i możliwość przewijania. Całkiem fajne. Z gory dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam.

Jako takich poradników krok po kroku wg mnie nie ma, ciężko byłoby takie coś zrobić.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.