Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Kupiony klucz a IPB.


Ethernet

Rekomendowane odpowiedzi

Większej głupoty chyba nie czytałem >.< A nie, przepraszam, jednak tak.

 

Nie ma czegoś takiego jak kupno klucza :) 

Licencja przypisuje się do danej domeny i nawet jeśli pobierzesz retail i podasz klucz, to nie jest on dla Twojej domeny.

Jedyne co możesz w takim przypadku zrobić to transfer licencji, aby to wykonać musisz mieć konto na invisionpower.com, dodatkowo sprzedający (Twój kolega), musi zapłacić 25$ za przedłużenie licencji (jeśli nieaktywna), oraz 20$ za transfer licencji (wraz transferem, bądź zwykłym przedlużeniem jest możliwa darmowa zmiana domeny (normalnie jest to płatne 15$)).

Wtedy licencja jest Twoja, a pliki możesz pobrać z panelu licencyjnego, wtedy także odblokowuje się pobieralnia i niektóre poradniki (bo o ile dobrze pamiętam część jest zablokowana).

Twoja metoda jest stety/niestety nielegalna, byłaby to straszna głupota z Twojej strony i nieuczciwość ze strony znajomego (bo nie wierzę, że o tym nie wie).

Opcjonalnie możesz również kupić całe konto, ale ta metoda również jest niezgodna z regulaminem, dodatkowo, zawsze ten drugi może odzyskać je z powrotem i IPS będzie Cię miało głęboko w... no :).

Mam nadzieję, że trochę nakreśliłem Ci sytuację, z tego co wiem ten temat był wiele razy poruszany na równie wielu forach i gdybyś wpisał w przeglądarke słowa kluczowe, na pewno by się wyświetliło, no ale jeden wynik więcej ten jeden raz chyba nie zaszkodzi :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.