Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Pomoc przy dostosowaniu kodu


Terminator

Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebuje dostosować kod z jednej aplikacji Donations otóż chodzi o to ze z tego co zauważyłem aplikacja standardowo chodzi tylko w wyglądzie posta a chciałbym zrobić ją także w profilu aby wyglądało to w ten sposób https://scr.hu/lkPeoa niestety ips mamy stosunkowo niedawno i niestety jeszcze nie rozumiem jak przerobić kod tej aplikacji aby wyświetlała się także w profilu 

jest to już przerobiony wygląd donacji w poście ze tak powiem w wersji minimalistycznej, i tu zaczyna się problem bo nie wiem jak zrobić żeby tą ikonkę donacji dodać także w profilu użytkownika.

Kod już przerobiony przeze mnie do wyglądu postu

{{if !\IPS\Settings::i()->dt_hide_topic_hook AND member.group['g_dt_view_donations'] AND $comment->author()->donate_donations}}
          <span class="donate" data-ipsTooltip title="{lang="donor_title"}"><i class="fa fa-dollar"></i></span>
          {{endif}}

Kod fabryczny

{{if !\IPS\Settings::i()->dt_hide_topic_hook AND member.group['g_dt_view_donations'] AND $comment->author()->donate_donations}}
    <li class="ipsType_light ipsSpacer_top" data-ipsTooltip title="{lang="donor_title"}">
		<span class="ipsBadge ipsBadge_small ipsBadge_icon ipsBadge_positive"><i class="fa fa-dollar"></i></span> {lang="member_donor"}
	</li>
{{endif}}

 

Czy mógł bym prosić o przerobienie tej formułki tak aby działał mi w profilu i po prostu się tam wyświetlała, jeżeli jest to oczywiście możliwe do przerobienia jeżeli nie no to trudno.

Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Możliwe jest, ale nikt tego dziubać ot tak nie będzie. Chyba, że jakaś prosta zmiana w skinie (o ile się da).

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chce to tylko zrobić na jednym danym skinie nie tykają w ogóle modyfikacji jakaś prosta przeróbka tego kodu co ukazała żeby tylko mi się wyświetlało to w profilu oczywiści sobie już ustawie gdzie jak i w którym miejscu chce chodzi oto żeby go poprawić tak żeby wyświetlał mi się tylko w tym profilu a z jakoś pokombinuje i go ustawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.