Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Problem z amxbans


GodEater

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Generalnie widziałem już tu temat z problemem amxbansa,ale nie wiem czy też mogę takowy założyć.

Mój problem wygląda następująco:

Wgrałem sobie Amxbansa 1.6 i normalnie nie było by problemu bo zawsze wszystko działało ale po instalacji wyskakuje taki błąd

Warning: Creating default object from empty value in /home/p513526/public_html/amxbans/include/config.inc.php on line 7

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/p513526/public_html/amxbans/include/config.inc.php:7) in /home/p513526/public_html/amxbans/index.php on line 38

 Prosiłbym o pomoc,gdyż nigdzie znaleźć nie mogę tematu który by mi pomógł.

Dzięki wielkie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, KrisSs napisał:

Co przedstawia linijka kodu wskazane przez ostrzeżenie? Możesz wrzucić tą linijkę kodu tutaj?

to jest pierwszy błąd z congig.php 

$config->v_web = "1.6";

 

A tu z index.php

header("Location:$config->start_page"); 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu, cóż to za reaktywacja po kilku latach, aż mnie ciekawi czy to "prawowita", powyższa odpowiedź jest prawie poprawna, tylko nie php na wersję wyższą, a na niższą, 5.3 konkretnie, pamiętaj aby zmienić ją w folderze z amxbansem - tylko! Tylko w tym folderze przez to, że to nie jest zalecana wersja php dla ipb. O ile się orientuję to pytanie o to padło już na forum co najmniej raz, no ale co zrobić.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BeZiCoVeR napisał:

uu, cóż to za reaktywacja po kilku latach, aż mnie ciekawi czy to "prawowita", powyższa odpowiedź jest prawie poprawna, tylko nie php na wersję wyższą, a na niższą, 5.3 konkretnie, pamiętaj aby zmienić ją w folderze z amxbansem - tylko! Tylko w tym folderze przez to, że to nie jest zalecana wersja php dla ipb. O ile się orientuję to pytanie o to padło już na forum co najmniej raz, no ale co zrobić.

Więc tak dziękuje za pomoc po zmianie php amxbans działa jak należy.

A jeżeli chodzi co to za reaktywacja po kilku latach stwierdziliśmy z dobrze ci znanym Cwaniakiem,że można by zrealizować ponownie projekt bezimiennych tylko że do wujka nie możemy się dobić ;P 

 

Dzięki wszystkim za pomoc temat do zamknięcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.