Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Tworzenie/Edycja szablonu IPB 3.4


!Doctype

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowną społeczność,

chciałbym pobawić się w Skinning, mianowicie - edycja skinów pod IPB 3.4. Niestety nie bardzo orientuję się, gdzie co jest. Widziałem poradnik, w którym mowa o narzędziu diagnostycznym, jednakże tak naprawdę nie spełnia to moich oczekiwań. Próbowałem również zaopatrzyć się w narzędzie FireBug (dobrze napisałem?) jednak pod najnowszą wersję Firefoxa NIBY nie jest dostępne.

Znalazłem również angielski poradnik odnośnie struktury szablonów, jednakże napisany jest on pod wersje do 3.1, no a od 3.2 jest już nieco inaczej.

 

Czy jest ktoś z Was w posiadaniu jakiegoś poradnika, w którym opisana jest struktura domyślnego (lub jakiegokolwiek) szablonu pod IPB 3.4?

Przeszukałem już naprawdę dużo for, jednak bez rezultatu.

 

Serdecznie pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyny poradnik to ten:

i w sumie powinien Ci wystarczyć na początek. Firebug został zintegrowany z najnowszą wersją Firefoxa i nie trzeba instalować dodatku - wszystko masz w Narzędzia => Dla Twórców Witryn :) Jeśli chcesz sobie dostosować oryginalny styl IPB pod Twoje potrzeby, to na pewno Ci się to uda metodą prób i błędów. Tak najszybciej się nauczysz gdzie co zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jurij napisał:

Jedyny poradnik to ten:

i w sumie powinien Ci wystarczyć na początek. Firebug został zintegrowany z najnowszą wersją Firefoxa i nie trzeba instalować dodatku - wszystko masz w Narzędzia => Dla Twórców Witryn :) Jeśli chcesz sobie dostosować oryginalny styl IPB pod Twoje potrzeby, to na pewno Ci się to uda metodą prób i błędów. Tak najszybciej się nauczysz gdzie co zmienić.

Właśnie o tym poradniku mówiłem.

Kurcze, no szkoda w sumie, bo z całą pewnością ułatwiłoby to pracę każdemu nowego "programiście". No cóż. Jeśli nikt nie jest w posiadaniu bardziej zaawansowanego poradnika, dziękuję chociażby za odpowiedź.

Plusik dla Ciebie oczywiście i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.