Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: groupy


@lek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Manager

Mylisz pojęcie grup z maskami uprawnień. Musisz zrozumieć tę różnicę, że maski to takie jakby szablony dostępu, które można przypisywać grupom w dowolnej ilości.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze inaczej. Na przyklad: Utworzylem grupe i chce jej nadac uprawnienia specjalne dajmy ma to ze moze widziec dzial lub pisac w nim Tak jak to nadaje sie grupie moderator, banned, gosc, admin. Ale tam gdzie to wszystko zaznaczam danej grupy nie ma jest tylko admin baned gosc members. jak mam to zrobic aby grupa sie tam znalazla.

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Je ne suis pas d'écrire correctement en Polonais

comprendre S.V.P !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

DawPi Ci odpisał - to nie są ustawienia grup, a maski dostępu. Chcesz, aby tam znalazły się ustawienia Admin, Gość, Banned? A wejdź w grupę Banned i zobacz jakie ma Use which permission sets... :-) Wtedy się dowiesz, jaka maska pasuje do danej grupy. Maski to jest określenie prawa do ustawień forum, czy może pisać, czytać lub widzieć. Jeżeli jeszcze czegoś nie rozumiesz, proszę opisz to dokładniej.

Pozdrawiam,

Largo

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

DawPi Ci odpisał - to nie są ustawienia grup, a maski dostępu. Chcesz, aby tam znalazły się ustawienia Admin, Gość, Banned? A wejdź w grupę Banned i zobacz jakie ma Use which permission sets... :-) Wtedy się dowiesz, jaka maska pasuje do danej grupy. Maski to jest określenie prawa do ustawień forum, czy może pisać, czytać lub widzieć. Jeżeli jeszcze czegoś nie rozumiesz, proszę opisz to dokładniej.

Pozdrawiam,

Largo

w tej tabeli Permission Access Levels jest

Admin forum set

Banned forum set

Guest ...

Head moderator...

Member...

Validoting...

a ja stwozylem grupe o nazwie np VipMember i chce by ta grupa byla razem z tymi w.w

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

Je ne suis pas d'écrire correctement en Polonais

comprendre S.V.P !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

To nie masz tworzyć grupy, a jej maskę. Zależy też co dałeś grupie VIP, jaką maskę dostępu do for. Aby stworzyć nową maskę musisz zrobić tak:

ACP -> Management -> Manage permissions -> Create a new permission set ( wybierz na jakich prawach ma korzystać nowa, lub inaczej - dziedziczyć ) i potem przypisz grupie VIP tą maskę.

Pozdrawiam,

Largo

Jeżeli Ci pomogłem, nie zapomnij proszę o kliknięciu - add.png

Możesz liczyć na moją pomoc z zakresu: PHP5, MySQL, JavaScript i Ajax | W trakcie nauki CSS i xHTML!

W sprawie pomocy z zakresu IP.Board służę pomocą w dziale Zaawansowane programowanie IP.Board

Proszę o nie wysyłanie próśb PW o prywatną pomoc - pomagam JEDYNIE na forum lub na zlecenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.