Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Oznacz przeczytane


forumen

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką prośbę aby zmienić tekst "Oznacz jako przeczytane" ( na grafice zaznaczone jako 1)  tekst jest mylący zwłaszcza jak się nie jest na głównej stronie.Powinno raczej być  " Oznacz CAŁE forum jako przeczytane "

Natomiast tekst " Oznacz forum jako przeczytane " ( na grafice zaznaczone  jako 2) . Powinno raczej być " Oznacz dział jako przeczytany "

W obecnej formie nazwy sugerują odwrotne działanie tych funkcji. ( Przynajmniej dla mnie )

344674973_Zrzutekranuz2018-07-2619-10-02.png.7e0093a300125683713eab60d8502d88.png

Edytowane przez forumen
literówki
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.07.2018 o 19:34, forumen napisał:

Mam taką prośbę aby zmienić tekst "Oznacz jako przeczytane" ( na grafice zaznaczone jako 1)  tekst jest mylący zwłaszcza jak się nie jest na głównej stronie.Powinno raczej być  " Oznacz CAŁE forum jako przeczytane "

Zmieniłem i dopasowałem do okna potwierdzenia wykonania funkcji Mark site read - Oznacz całą zawartość jako przeczytaną - Jesteś pewien, że chcesz oznaczyć całą zawartość jako przeczytaną?

W dniu 26.07.2018 o 19:34, forumen napisał:

Natomiast tekst " Oznacz forum jako przeczytane " ( na grafice zaznaczone  jako 2) . Powinno raczej być " Oznacz dział jako przeczytany "

jest indeks forum i są poszczególne fora. wchodząc w subforum jesteś nadal w forum a nie "dziale". zostawiamy tak jak jest. 

 

poprawki pojawią się w następnej aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.