Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Modyfikacji w temacie samej daty, na datę, godzinę, minutę i sekundy.


michal.rys.348

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak mogę zmienić aby np. nie pisało cały czas "Napisano 24 kwietnia " tylko aby pisało " Napisano 24.04.2018 o godzinie 13.47:20 ? I aby te info z każdego posta nie znikało? Bo jak się napisze, to jest napisano przed chwilą, później godzinę. Za jeden dzień się wyświetla tylko data z dnia wczoraj a ja chcę pełną datę z godziną, minutami i sekundami. Tak samo chciałbym aby w "cytowaniu w tle cytatu do godziny zostały dodane sekundy" :) Pozdrawiam! :)

 

4.png

5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Zanim ktokolwiek cokolwiek Ci napisze to moja taka rada związana z forum - nie szukaj "zmian" i problemów tam gdzie ich nie potrzebujesz i skup się w końcu na treściach na forum. Domenę już zmieniłeś, skin ze dwa razy również - jaki Ty masz plan na to swoje forum?

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DawPi napisał:

Zanim ktokolwiek cokolwiek Ci napisze to moja taka rada związana z forum - nie szukaj "zmian" i problemów tam gdzie ich nie potrzebujesz i skup się w końcu na treściach na forum. Domenę już zmieniłeś, skin ze dwa razy również - jaki Ty masz plan na to swoje forum?

Tak mam. Domenę zmieniłem, iż tamta była tylko taka na szybko bo mi się nie chciało nazwy wymyślać. Ta nazwa co jest teraz, jest oficjalna. Tak, dwa razy - iż chciałem zrobić taki swój a później dać na forum do oceny, porad co poprawić co gdzie zrobiłem itd. Ale stwierdziłem, że jak na razie sobie odpuszczę ten styl. Ogólnie forum dla dorosłych, takie typowo ogólne, z działami lub rzeczami gdzie nie ma na innych stronach lub są fake. Dużo mam pomysłu, nowe działy wymyślam bo teraz mam tak troszkę, zbyt dla mnie to mało a co do tej daty i godziny z sekundami to pomysł takiego dodatku który urozmaici wygląd - ja straszny pedant jestem jak coś robię. Kiedyś robiłem serwer metina, musiało wszystko poprawione być co do jednej litery bo nie lubiałem mieć błędu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.