Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

IPS Group Formatting


Cryptac

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, DawPi napisał:

Hm, a więcej szczegółów możesz podać? Jakieś screeny o co chodzi itd.?

dCpWtIY.png Dajmy na ten przykład User title (Junior Member) chce by miało taki sam formatting jak Nickname użytkownika, czyli formatting grupy, Lecz nie wiem jak to zrobić jestem niemal pewny że jest to jakieś variable ale nie mam pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A czekaj, to Ty chcesz to zrobić, tak? To wtedy:

\IPS\Member\Group::load( $idGrupy )->formatName( $zmiennaDoPokolorowania )

 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, DawPi napisał:

A czekaj, to Ty chcesz to zrobić, tak? To wtedy:


\IPS\Member\Group::load( $idGrupy )->formatName( $zmiennaDoPokolorowania )

 

Okej, Wszystko fajnie jeszcze mam jedno pytanie gdzie ten kod wrzucić? Bo rozumiem że wrzucam go w ten sposób {\IPS\Member\Group::load( $idGrupy )->formatName( $zmiennaDoPokolorowania );}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zXqilQN.png 

{$keke = \IPS\Member\Group::load( 4 )->formatName( $comment->author()->rank['title'] )}

Zrobiłem coś takiego ale teraz wyświetla Ten span zamiast formatowania << Naprawiłem problem w tym że to tylko pokazuje się dla jeden grupy która jest ustawiona w kodzie

Edytowane przez Cryptac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, DawPi napisał:

{$keke|raw}

A dla jakiej grupy ma się pokazywać? Tego usera? W jakiej zmiennej się kryje? Spróbuj tak:


{$keke = \IPS\Member\Group::load( $comment->author()->member_group_id )->formatName( $comment->author()->rank['title'] )}

 

Tak ma się pokazywać dla każdej grupy w takim samym kolorze jak grupa usera, Teraz śmiga świetnie tylko że muszę wykonywać kod w ten sposób 

 {$keke = \IPS\Member\Group::load( $comment->author()->member_group_id )->formatName( $comment->author()->rank['title'] )}
      
      <div id="kek">{$keke |raw}</div>

Inaczej pokazuje się tak : shSYIW9.png Próbowałem wstawić |raw na końcu twojego kodu ale ips nie pozwoliło mi zapisać bo niby broken

Edytowane przez Cryptac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.