Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Polecane artykuły


Gość SmQ

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, dalej walczymy z artykułami u nas. Wygląd udało mi się w miarę opanować, ale teraz ważne, aby pod danym artykułem były kolejne polecane, aby zatrzymać uwagę użytkownika, aby pozostał na stronie. 

Zrobiłem sobie blok w tym celu i nawet to działa, ale pozostają dwa problemy do rozwiązania:

- blok wyświetla się nie tylko pod artykułem (record view), ale także na liście artykułów (list view) i w spisie kategorii (category view), co jest bez sensu, bo tam polecanych nie chcę wstawiać (na głównej mam duplikat zwykłej listy artów i pod tym polecane i to samo, tylko że 5 ostatnich w bloku zamiast wszystkich)

- jak ktoś wejdzie na najnowszy artykuł, to w bloku z polecanymi widzi 5 ostatnich z tej bazy, ale w tym na 1 miejscu art, który właśnie przeczytał. Czy da się zrobić tak, aby art, który właśnie ogląda był w tym bloku pomijany? Oczywiście nie ma sensu rekomendowanie komuś tego samego artykułu, który właśnie został przeczytany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Ad 1 - można, stosując np. zabieg sprawdzający czy przeglądana strona jest widokiem wpisu, a nie inne. Daj adres takiej strony (bez SEO!) to Ci podam warunek do skina.

Ad 2 - można pewnie gdzieś w pętli pobierającej dać taki warunek na ifa z requesta. Podobnie jak wyżej proszę, ale tym razem o kod szablonu jaki stosujecie do wyświetlenia tego bita.

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.