Jump to content

Polecane artykuły


SmQ
 Share

Recommended Posts

Hej, dalej walczymy z artykułami u nas. Wygląd udało mi się w miarę opanować, ale teraz ważne, aby pod danym artykułem były kolejne polecane, aby zatrzymać uwagę użytkownika, aby pozostał na stronie. 

Zrobiłem sobie blok w tym celu i nawet to działa, ale pozostają dwa problemy do rozwiązania:

- blok wyświetla się nie tylko pod artykułem (record view), ale także na liście artykułów (list view) i w spisie kategorii (category view), co jest bez sensu, bo tam polecanych nie chcę wstawiać (na głównej mam duplikat zwykłej listy artów i pod tym polecane i to samo, tylko że 5 ostatnich w bloku zamiast wszystkich)

- jak ktoś wejdzie na najnowszy artykuł, to w bloku z polecanymi widzi 5 ostatnich z tej bazy, ale w tym na 1 miejscu art, który właśnie przeczytał. Czy da się zrobić tak, aby art, który właśnie ogląda był w tym bloku pomijany? Oczywiście nie ma sensu rekomendowanie komuś tego samego artykułu, który właśnie został przeczytany.

Link to comment
Share on other sites

  • Manager

Ad 1 - można, stosując np. zabieg sprawdzający czy przeglądana strona jest widokiem wpisu, a nie inne. Daj adres takiej strony (bez SEO!) to Ci podam warunek do skina.

Ad 2 - można pewnie gdzieś w pętli pobierającej dać taki warunek na ifa z requesta. Podobnie jak wyżej proszę, ale tym razem o kod szablonu jaki stosujecie do wyświetlenia tego bita.

  • Like 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.