Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

3.4.4 Problem z ACP po zmianie na nginx/1.14.2


nook86

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

 po zmianie na nginx

 

$_SERVER['SERVER_SOFTWARE'] nginx/1.14.2

 

mam problem z ACP tj mam driver error There appears to be an error with the database.

forum normalnie działa jedynie ACP nie działa, ktoś może spotkał się z takim problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
9 godzin temu, nook86 napisał:

mam problem z ACP tj mam driver error There appears to be an error with the database.

Jakieś logi z cache/ pokażesz?

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jest 

 

 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 mySQL query error: SELECT count(*) as rows FROM ibf_sessions WHERE running_time > 1587936471
 .--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------.
 | File                                                                       | Function                                                                      | Line No.          |
 |----------------------------------------------------------------------------+-------------------------------------------------------------------------------+-------------------|
 | admin/sources/base/ipsController.php                                       | [admin_core_mycp_dashboard].doExecute                                         | 306 

 

wyglada na to że to as rows generuje problem bo bez as rows idzie ok. Nie wiem czy na chama zmienić zapytanie i wywalić as rows czy sa lepsze opcje

Edytowane przez nook86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tutaj jak cos to tabela istnieje odnosnie ustawien nie wiem. tabele wyglada na ok zadne uszkodzone. problem pojawil sie na zmianie na nginxa reszta forum dziala wszystko git tylko cos fo tego panelu nie idzie wejsc:D moze jakas sesja sie zawiesila czy cos ale. moze sesje sa jakos zapisywane w plikach od acp i nie ma uprawnien bo mialem problem z uprawnieniami ? :P ale mialem problem niby go ogarnąłem hurtem, chociaz dowala sie do ibf_sessions

Edytowane przez nook86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager
8 godzin temu, nook86 napisał:

mySQL query error: SELECT count(*) as rows FROM ibf_sessions WHERE running_time > 1587936471

https://forum.invisionize.pl/topic/53483-nie-mogę-zalogować-się-do-acp/?do=findComment&comment=307652

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.