Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zapytanie do bazy z poziomu aplikacji


Antoniii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, bawię się tworzeniem apek i mam takie zapytanie, czy ten kod jest poprawny? Jeśli nie to jak zrobić, żeby zamieniało member_group_id na $this->nbSub gdzie member_id = $this->nbAdmin

\IPS\Db::i()->update( 'core_members', array( 'member_group_id' => $this->nbSub ), array( 'member_id=?', $this->nbAdmin ) );

Z góry dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzałem, gdyż nie wiem jak zrobić pętle, żeby sprawdzało czy dana wartość jest większa od drugiej wartości, jeśli tak to ustawia 

\IPS\Db::i()->update( 'core_members', array( 'member_group_id' => $this->nbSub ), array( 'member_id=?', $this->nbAdmin ) );

a jeśli nie to ustawia

\IPS\Db::i()->update( 'core_members', array( 'member_group_id' => $this->nbNormal ), array( 'member_id=?', $this->nbAdmin ) );

 

Moduł mam oparty na Node controllerze

Edytowane przez Antoniii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

A skąd mam wiedzieć jak pytałeś o coś innego, jak nie wspominałeś o jakichś pętlach. Daj dały kod i opisz wszystko co chcesz zrobić. 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.