Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Zmiana klucza licencji IPS4 w Panelu Admina


Przejdź do rozwiązania Rozwiązane przez DawPi,

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mam pewną zagwoztkę. Posiadam aktywną licencję IPS4, oraz moje konto jest bogate w różnego rodzaju płatne aplikację oraz wtyczki.

Pewne forum (znajomych), dość rozbudowane z obszerną bazą danych, które do tej pory jest na wersji IPS 4.4 oraz nieaktualizowane od lat, musi przejść gruntowną przebudowę.

 

Chciałbym do nich dołączyć ze swoją licencją / kontem z licencją. Wiem, że jest możliwość zmiany klucza licencji w Panelu Admina (ACP).

 

Teraz pytanie/a!

  1. Czy gdybym zmienił klucz licencyjny w Panelu Admina na swój, co wtedy?
  2. Czy wszelkiego rodzaju aplikacje i wtyczki z poprzedniego klucza ulegną usunięciu?
  3. Czy wtedy będę mógł używać swoich wtyczek i aplikacji zakupionych z konta mojej licencji?
  4. Czy będę miał możliwość od razu zaktualizowania forum do najnowszej wersji? (tak, mam aktywną licencję)
  5. Czy utracę jakieś dane?

Nigdy takiej operacji nie robiłem, dlatego chcę wiedzieć czy aby na pewno jest to bezpieczny zabieg i na czym on dokładniej polega.

 

Pozdrawiam i dziękuje za cenne odpowiedzi!

Edytowane przez devvLove
Dodanie pytania :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Jeśli dobrze zrozumiałem - chcesz swój klucz licencji przypisać na ich forum? Możesz to zrobić ALE:

  • musisz usunąć instalację swojego forum,
  • zmienić klucz u nich.

 

Jeśli nie robiłeś takich zmian to adres forum się powinien zmienić w panelu klienta - ale to do upewnienia u źródła, IPSu, by ewentualnie zmienili ręcznie.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Wiem o tym, bardziej chodzi mi o to, że jak zmienię klucz na swój to co wtedy? Będę wtedy korzystał ze swoich wtyczek/aplikacji zakupionych na swoim koncie z licencją? Czy wtedy aplikacje/wtyczki z ich obecnego konta ulegną jakiegoś automatycznego usunięciu, dezaktywowaniu? Będę miał od razu możliwość zaktualizowania silnika do najnowszej wersji (mam aktywną licencję)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.