Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Gdzie hostujecie Wasze fora?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

 Posiadam 3 fora dyskusyjne:

 

Oraz kilkanaście witryn opartych na Wordpress. Do tej pory od kilkunastu lat hostowałem je w dHosting, lecz po prostu ruch robi się coraz mniejszy a co za tym idzie monetyzacja również coraz mniejsza a koszty serwera ostatnio podskoczyły. Z nowym rokiem chciałbym poszukać oszczędności na w tej kwestii. Jakim hostingiem warto się zainteresować? Czy jesteście w stanie oszacować w jakim przedziale cenowym zapotrzebowanie na hosting dla moich witryn powinien się kształtować? 

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Hej,

w kwietniu ubiegłego roku bo wielu latach w dH (i ich zjeździe na wszystkim w ciągu ~ 4 lat [wg mnie]), przeniosłem się do webh.pl. Jakość usług, support, chęć pomocy w różnych kwestiach to niebo, a ziemia.

Możesz oczywiście spróbować i jeśli chcesz obniżyć koszt serwera to polecam użyć mój kod polecający - PROMO5254760. W tym roku zaczynam ich większą promocję na ize. Dałem sobie kilka miesięcy testów i z czystym sumieniem mogę polecać.

 

obraz.png

  • Lubię to 1

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, DawPi napisał(a):

Hej,

w kwietniu ubiegłego roku bo wielu latach w dH (i ich zjeździe na wszystkim w ciągu ~ 4 lat [wg mnie]), przeniosłem się do webh.pl. Jakość usług, support, chęć pomocy w różnych kwestiach to niebo, a ziemia.

Możesz oczywiście spróbować i jeśli chcesz obniżyć koszt serwera to polecam użyć mój kod polecający - PROMO5254760. W tym roku zaczynam ich większą promocję na ize. Dałem sobie kilka miesięcy testów i z czystym sumieniem mogę polecać.

 

obraz.png

 

Napisałem do nich prośbę o wycenę odpowiedniego wariantu pod moje potrzeby

Zapraszam na forum.opel24.com oraz na samnaprawiam.com 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak @DawPi po dokładnie 6 latach bez 4 miesięcy (co do dnia! :) ) przeniosłem się do webh.pl i był to strzał w dziesiątkę. Strony które działały wolno i generowały koszta na skalowaniu nagle ruszyły z prędkością rakiety, zniknęły problemy ze spamem (niewielkie ale jednak..). Jakościowo wygląda to bardzo dobrze i mam nadzieję że tak pozostanie. Support - jedyny kontakt to bardziej w sprawach handlowych niż stricte technicznych. Po prostu wszystko działa tak jak powinno, strony które generowały podobno zasoby teraz nie generują zupełnie nic. Bierz śmiało.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Kto chętny na webh.pl podaję nasz kod polecający - Wy dostaniecie zniżkę 20%, a my wsparcie forum:

Cytat

PROMO5254760

 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.