Jump to content

Recommended Posts

Posted

Witam, 

 

Prowadzę forum niszowe (bardziej, żeby pomagać ludziom) i jako dodatek do strony www. 4 tys. osób zarejestrowanych ale udziela się aktywnie 1500. 

Dostałem dotację jako fundacja 2500zł i jakoś opłaciłem pierwszy rok. I pytanie. Czy mogę płacić za aktualizację 180$ ale co 2 lata zachowując wszystkie funkcje? Nie ukrywam że najnowsza wersja z gałęzi 4 spokojnie mi wystarczy jeszcze na kolejny rok. 

 

  • Manager
Posted

Hm, na pewno opłacasz nie 199 a 2*199? Wydaje mi się że tylko 199 na kolejny rok, ale mogę się mylić bo oni z licencjami zrobili niezły miszmasz. 
 

Ceny w dolarach. 

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.