Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

Błąd w Edycji Skina od wersji 3.0.3 i 3.0.4


Grzemix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam był ten temat na forum ale u mnie dalej nie działa edycja skina począwszy od wersji 3.0.3 miałem juz ten sam problem co w wersji 3.0.4 która wczoraj zainstalowałem świeżutką ! Nie wiem co się dzieje sprawdzałem na innych przeglądarkach odświeżać cache i dalej jest to samo . Dziwne ze na wersji 3.0.2 wszystko działa a począwszy od 3.0.3 coś jest nie tak .

Widocznie wersję 3.0.3 i 3.0.4 nie są dla mnie , sprawdzałem na oryginalnych skinach IPB i jest to samo , myślałem ze wina przeglądarki wiec sprawdzałem na chrome Ie mozilli i dalej to samo, dowierzałem kombinowałem i to samo;/, mało tego zainstalowałem świerzutki skrypt upgrade i dalej to samo po prostu nie odświerza mi tak mi się wydaje oczywiście mogę się bawić na około instalować IPB 3.0.2 zrobić edycję skina zapisać i wrzucać do 3.0.4 ale to chyba mija się z celem;/ po prostu mam cyrk ;)

Edytowane przez Grzemix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Uhuhu. Próbowałeś napisać ticket do IPSu?

A masz może plik .htaccess w folderze public/? Jak masz to go usuń i sprawdź wtedy.

P.s. zmień wersję forum w profilu. ;)

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu. Próbowałeś napisać ticket do IPSu?

A masz może plik .htaccess w folderze public/? Jak masz to go usuń i sprawdź wtedy.

P.s. zmień wersję forum w profilu. ;)

Zainstaluje jeszcze raz dzisiaj na serwerze IPB 3.0.4 i będę próbował i opisze cała sytuację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.