Skocz do zawartości
"Idzie nowe..." - o zmianach i nie tylko ×
Przeniesienie zakupów z IPS Marketplace / Moving bought items from IPS Marketplace ×

ROZWIĄZANY: Similar Topics


cowboys

Rekomendowane odpowiedzi

Zwracam się z prośbą o aktualizowanie albo napisanie modyfikacji typu Similar_Topics_v1.0.4 działającej pod 2.x.x Jest to nie zastąpiona modyfikacja pod forum gdzie dziennie pojawia się ponad 100 czy 200 nowych tematów bez tej modyfikacji nie można kontrolować tzw dubli myślę ze nie tylko ja jestem zainteresowany tak przydatną modyfikacją

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Na chwilę obecną nie kojarzę takiej modyfikacji do wersji 3.x, ale w aplikacji MinervaSeo jest taki dodatek, jeśli by Cię to interesowało.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to działa na takie samej zasadzie ? czy pokazuje podobne tematy chodzi głównie o obsługę forum w tamtej modyfikacji jak wiadomo wchodziłeś w temat i na dłoni było widać podobne tematy :P Oczywiście dla użytkowników także to dobre rozwiązanie podczas rozpoczynania tematu który już był .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Manager

Problem ROZWIĄZANY. Jeśli są jakiekolwiek wątpliwości, pytania proszę o założenie nowego tematu.

Wszelkie uzasadnione reklamacje/pretensje/sugestie/rady przyjmuje ekipa forum.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

---

Chcesz uzyskać szybko i sprawnie pomoc? Uzupełnij wersję i adres w profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.